امروز: دوشنبه - 31 اردیبهشت 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=16479

نماینده دشتستان:

 پیمانکار فاز 2 بیمارستان 17 شهریور برازجان انتخاب شد/ آغاز عملیات اجرایی با 260 میلیارد تومان اعتبار

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از انتخاب پیمانکار فاز 2 بیمارستان 180 تخت‌خوابی 17 شهریور برازجان و آغاز عملیات اجرایی آن در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر ابراهیم رضایی گفت: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر 260 میلیارد تومان جهت تکمیل بیمارستان 17 شهریور برازجان مصوب شد و انتظار می رود که طی دو سال آینده این پروژه به اتمام برسد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تقدیر از زحمات و تلاش های وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت ساخت و فعال کردن پروژه، اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته در مجلس و دولت این پروژه از سال 1400 دارای ردیف ملی بودجه شده است.

رضایی با اشاره به پیشرفت 30 درصدی پروژه مذکور و کندی کار در سالیان اخیر، ابراز امیدواری کرد که با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه و بوجه کشور بخش های باقی‌مانده پروژه شامل تکمیل کارهای ابنیه و تاسیسات در زمان لازم انجام شده و بیمارستان به افتتاح برسد.

نماینده دشتستان در مجلس طراحی و پیش‌بینی انجام‌شده برای بیمارستان برازجان را کم‌نظیرخواند و گفت: این بیمارستان دارای بخش های بستری زنان و مردان، اطفال، قلب، جراحی، داخلی، اورژانس، مراقبت های ویژه بزرگسالان و نوزادان و کودکان، تصویربرداری و… بوده و مکمل بیمارستان شهید گنجی خواهد بود.

رضایی اضافه کرد: ساخت بیمارستان 17 شهریور از اولویت های درمانی شهرستان دشتستان و استان بوشهر است و انتظار می رود که با مصوبه خوب دولت روند ساخت آن سرعت گیرد.

منبع خبر: فارس

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: