امروز: دوشنبه - 1 مرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=17034

پیام دکتر رضایی برای نه گفتن به دولت سوم روحانی

نماینده جوان و سختکوش مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی برای نه گفتن به دولت سوم روحانی پیامی صادر کرد.

متن پیام دکتر ابراهیم رضایی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و فهیم استان بوشهر

من ابراهیم رضایی فرزند کوچک این دیار افتخار دفاع از حقوق مردم شریف این استان پرافتخار و پرحماسه را دارم. اما امروز احساس خطر می کنم؛ احساس خطر برای آمدن امثال زنگنه ها و رکود در صنعت نفت و گاز و تضییع حقوق مردم استان بوشهر، احساس خطر برای آمدن آخوندی‌ها و تعطیل عمران و آبادی این دیار، احساس خطر برای فساد و ناکارآمدی هایی که تا پوست و استخوان دیدیم و درک کردیم و احساس خطر برای قدرت گرفتن افرادی که با فشار و تحریم مردم به دنبال نقض استقلال ملی هستند.

برای آنچه گفتم یک راه پیش رو داریم و آن نه گفتن به #دولت_سوم_روحانی است. به عنوان فرزند کوچک این استان، دست یاری به سوی یکایک شما دراز کرده و از شما یاری و همراهی می طلبم تا مانع این خسران بزرگ گردیم.

این حقیر ضمن دعوت از تمام نیروهای دغدغه‌مند این آب و خاک برای اتحاد و همدلی، تمام همّتم را در استان به کار خواهم بست تا آنانکه به هر دلیلی با صندوق قهر کرده و گلایه دارند را برای آمدن به پای تعیین سرنوشت خویش دعوت نمایم.

ما برای تداوم راه شهدای خدمت و عبور از کابوس و خسران تشکیل #دولت_سوم_روحانی به یک عزم و اراده بزرگ نیازمندیم. از عموم مردم بزرگ استان بوشهر و بویژه نیروهای انقلابی و ارزشی می‌خواهم که از لحظه لحظه امروز تا جمعه انتخابات جهت تبیین حقیقت، روشنگری و آگاهی‌بخشی برای رای به نامزد منتخب جبهه انقلاب اسلامی آقای دکتر سعید جلیلی بهره ببرند.

ابراهیم رضائی
خادم و وکیل شما در مجلس شورای اسلامی
۹ تیرماه ۱۴۰۳

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: