امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=3399

نماینده دشتستان:

پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در شهرک صنعتی برازجان ایجاد می‌شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته و وعده‌های مسئولان پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در شهرک صنعتی برازجان ایجاد می شود.
دکتر ابراهیم رضایی در آئین آغاز عملیات اجرایی آغاز فاز ۲ شهرک صنعتی برازجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار داشت: اشتغال یکی از مهمترین مسائل و چالش‌ها در دشتستان است.

رضایی با اشاره به اینکه در دشتستان حدود ۳۰ هزار نفر بیکار داریم خاطرنشان کرد: راه حل مسئله اشتغال در دشتستان در درون دشتستان است و باید به دنبال اشتغال پایدار در شهرستان باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید صنایع را در دشتستان گسترش دهیم و زنجیره ارزش در دشتستان ایجاد شود و محصولات ما به جای خام‌فروشی با ایجاد صنایع تبدیلی و فرآوری در دشتستان تبدیل به محصول نهایی شوند.

رضایی با اشاره به لزوم راه‌اندازی شهرک صنایع پائین‌دستی پتروشیمی‌ در دشتستان، گفت: یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال در دشتستان توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی است.

وی با اشاره به توسعه فاز دوم شهرک صنعتی دشتستان ادامه داد: در بخش‌های مختلف شهرستان دشتستان نیز پیگیری کرده‌ایم که نواحی صنعتی ایجاد شود و انتظار داریم مسئولان دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم را داشته باشند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: