امروز: جمعه - 4 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6243

روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان:

پاسخی که نماینده دشتستان به یک کلیپ طنز اجتماعی داد

دکتر ابراهیم رضایی در صفحه شخصی خود نوشت: زبان طنز یکی از زیباترین شیوه های نقد و نقادی است. از برادران عزیزم آقایان غلامی، بحرینی و شیخی در تهیه این تلخند اجتماعی تشکر می کنم.

دکتر ابراهیم رضایی در صفحه شخصی خود نوشت:
زبان طنز یکی از زیباترین شیوه های نقد و نقادی است. از برادران عزیزم آقایان غلامی، بحرینی و شیخی در تهیه این تلخند اجتماعی تشکر می کنم.

ایمان عزیز؛
قبلا گفته ام که مانند بسیاری از موکلینم مستاجرم و شرایط آنها را با پوست و استخوان درک می کنم. وضعیت موجود را حاصل مولتی میلیاردرهایی می‌دانم که بعد از سالها حضور در مقام وزارت هنگام خداحافظی با وقاحت تمام اعلام و افتخار می کنند که حتی یک مسکن هم به مردم نداده اند.

قطعاً حل کردن مشکلی که از ۷ سال دست روی دست گذاشتن پدید آمده است نیازمند مدت زمان زیادی است اما افتخار می کنم که در این مجلس از حامیان و طراحان اولین طرحی بودم که در جهت کمک به بهتر شدن وضعیت مسکن بود و طرح های جدیدی در مجلس جهت بهبود شرایط در دست است.

معتقدم شرایط موجود بهبود نمی یابد مگر اینکه؛
اولاً کسانی‌در مصادر و وزارت راه و شهرسازی قرار گیرند که دغدغه مستضعفین و محرومین را داشته باشند، نه رانت‌خواران مغروری که بحران امروز میراث شوم سال‌ها تاخت و تاز آنها در وزارت است.
دوم وضع قوانینی که بتواند به بهبود وضعیت مسکن و اجاره بها کمک کند.
سوم وظیفه خود ماست که حال همدیگر را درک کنیم و در این شرایط سخت کرونایی تیغ روی همدیگر نکشیم.

این تعهد را داده و می‌دهم که تا آخر پاسخگوی دغدغه های مستضعفین و محرومین خصوصاً موکلینم باشم. بار دیگر از نقادی زیبای شما تقدیر و تشکر می کنم.

نویسنده: ایمان شیخی

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: