امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6328

در جمع خبرنگاران؛

نماینده دشتستان وضعیت اقتصادی را تأسف بار و میراث دولت گذشته دانست

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی وضعیت اقتصادی را تأسف بار و میراث دولت گذشته دانست.

دکتر ابراهیم رضایی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با تبریک ایام‌الله دهه فجر، انقلاب اسلامی را پدیده بزرگ در ۱۰۰ سال گذشته در تاریخ ایران دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و حمایت و پشتیبانی ملت ایران به پیروزی رسید و یک حرکت و جهش بزرگی در تاریخ کشور به شمار می‌رود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خدمات ۴۳ سال گذشته انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: خدمات ۴۳ سال گذشته غیر قابل مقایسه با دوران سلطنت قاجار، پهلوی پدر و پسر است چراکه این دوران سیاه‌ترین و تلخ‌ترین دوران این مرز و بوم محسوب می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی دوران پهلوی را اوج تحقیر ملت ایران دانست و افزود: در ۴۳ سال گذشته با وجود انواع دسیسه‌ها و توطئه‌ها ولی ایران اسلامی در ابعاد گوناگون پیشرفت‌های قابل توجهی کرده است که قابل مقایسه با ۵۰ سال قبل از انقلاب نیست.

رضایی بزرگترین درس و دستاوردهای انقلاب اسلامی را جهاد، مجاهدت، ایستادگی و مقاومت دانست و خاطر نشان کرد: برای تحقق اهداف مورد نظر در بخش‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی در حوزه آسیب‌های اجتماعی نیاز به انقلاب در این عرصه‌ها با مدیریت جهادی است.

وی راه حل اساسی برای عبور از مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را مدیریت جهادی دانست و تأکید کرد: جهاد تبیین یک نیاز اساسی در جامعه در راستای روشنگری و مقابله با تحریف‌ها است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی توسعه انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: روحیه و تفکر انقلابی باید در  جامعه گسترش داده شود و در این راستا اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب راه حل اساسی برای رسیدن به اهداف مورد نظر است.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر توجه به جوانان انقلابی در لایه‌های مدیریتی جامعه را یک ضرورت دانست و تأکید کرد: جوانان انقلابی در همه سطوح جامعه مورد استفاده قرار بگیرند و این مهم باید مطالبه اصلی جوانان باشد.

رضایی وضعیت اقتصادی را تأسف بار و میراث دولت گذشته دانست و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده سال آینده وضعیت اقتصادی بهبود می‌یابد و ان‌شاءالله با تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مشکلات در حوزه‌های گوناگون برطرف می‌شود./فارس

منبع خبر: فارس

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: