امروز: یکشنبه - 6 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6283

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه:

همه مردم در انتخابات شرکت کنند/ لزوم برخورد قاطع با پول های کثیف

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از همه مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد و گفت: مردم به افرادی که با پول کثیف می خواهند وارد شورا شوند رای ندهند.

دکتر ابراهیم رضایی پنجشنبه شب در پخش زنده گزارش دوازدهمین ماه حضور خود در مجلس اظهار داشت: دو انتخابات بسیار مهم را در پیش داریم و انتظار داریم مردم حضوری گسترده و پرشور در این انتخابات داشته باشند.

وی روز ۲۸ خرداد را یک جشن ملی و سیاسی دانست و بیان کرد: مسئله اصلی در روز انتخابات موضوع حضور مردم است. چالش اصلی در این انتخابات حضور و یا عدم حضور مردم است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از مردم به خاطر مشکلات اقتصادی و معیشتی شاکی هستند و قصد حضور در انتخابات را ندارند افزود: مردم به خاطر رفع مشکلات باید پای صندوق حاضر شوند. عدم حضور راه حل مشکلات نیست و بلکه مشکلی را اضافه می‌کند.

وی افزود: از همه مردم خواهش و تقاضا دارم که با حضور در انتخابات و انتخاب فردی پاکدست، کارآمد و انقلابی آینده‌ای بهتر را برای کشور رقم بزنند. حضور گسترده مردم در انتخابات امنیت ملی، اقتدار کشور و عزت مردم را افزایش داده و دندان طمع دشمنان را قطع می‌کند.

رضایی با بیان اینکه مردم باید به دور از احساسات افرادی شایسته را انتخاب کنند، ادامه داد: سرنوشت چهار سال آینده کشور در این انتخابات رقم می‌خورد و باید بهترین افراد را پیدا کنیم.

وی با اشاره به انتخابات شوراها تاکید کرد: کسانی که با روش‌های فراقانونی دنبال گرفتن رأی از مردم هستند، اهلیت لازم را برای حضور در شوراها ندارند و مردم نباید به این افراد اعتماد کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد فعالیت‌های انتخاباتی خود در روزهای اخیر بیان کرد: بخش عمده نارضایتی مردم به خاطر ناکارآمدی دولت است و در این شرایط بزرگترین خدمت به مردم تلاش برای روی کار آمدن دولتی انقلابی، پاسخگو، مردمی و کارآمد است و همه تلاش خود را برای استقرار چنین دولتی انجام دادیم.

وی در مورد سوالی در مورد خرید و فروش رأی نیز گفت: انشاالله که در انتخابات شوراهای امسال شاهد چنین پدیده زشتی نباشیم اما در صورتی که مواردی وجود داشته باشد، از همه دست اندرکاران انتخابات می‌خواهیم که این موضوعات با جدیت پیگیری شود و برخورد لازم و قاطع با متخلفان صورت گیرد. باید به صورت جدی و قاطع با کسانی که پول‌های کثیفی را وارد انتخابات می‌کنند، برخورد شود.

رضایی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه برخی از نامزدهای انتخابات در برخی از شهرهای استان با توزیع عکس‌های خود با وی، نماینده دشتستان را حامی خود دانسته‌اند بیان کرد: شناختی از نامزدهای انتخابات در آن شهرها ندارم و شناختی از اینها نداریم ضمن اینکه مردم خود متولی سرنوشت خود هستند و ما له یا علیه کاندیداها کاری نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه در هیچیک از شهرهای استان حمایتی از نامزدها و لیست‌ها نداشته‌ایم خاطرنشان کرد: خود را کوچک‌تر از آن می دانم که برای کسی تعیین تکلیف کنم و فقط مصداق‌ها را بیان می‌کنیم و از مردم می‌خواهیم به افراد پاکدست، انقلابی، جهادی، کارآمد و پرتلاش رأی دهند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: