امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6226

دکتر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان:

همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات استان بوشهر باید بکارگیری شود

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات استان بوشهر باید بکارگیری شود.

ابراهیم رضایی عصر پنجشنبه در نشست با مدیر و معاونین حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: حوزه‌های علمیه از نهادهای انقلابی، تأثیرگذار و بسیار مهم در ایران اسلامی هستند.

وی با اشاره به پیشگامی حوزه علمیه در بیان مطالبات مردم و پیگیری این مسائل افزود: ارتباط و تعامل حوزه علمیه خواهران با بدنه مردم در ایجاد امید و نشاط در جامعه بسیار تأثیر گذار است و باعث ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش حوزه علمیه خواهران استان در عرصه فعالیت‌های جهادی تاکید کرد: خدمت به مردم ویژگی حوزه انقلابی است که حوزه علمیه خواهران استان بوشهر آن را دارا است.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر نیز نسبت به طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و آمادگی طلاب خواهر در ارتقا فرهنگ دینی و اجتماعی و سبک زندگی توضیحاتی را ارائه کرد.

فاطمه مجاهد خواستار تعامل هر چه بیشتر نهادهای فرهنگی خصوصاً در زمینه خانواده شد و تشکیل کمیسیون خانواده در مجلس را راهکار خوبی در این زمینه دانست.

پگاه غفاری معاون مالی حوزه خواهران استان بوشهر نیز در این دیدار بر لزوم ایجاد زیر ساخت‌های حوزه تاکید کرد و پیگیری نمایندگان استان را برای امور عمرانی و منابع پایدار حوزه علمیه استان مطرح کرد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: