امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6333

در نشست هم‌اندیشی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی؛

دکتر رضایی: همه ظرفیت‌های دشتستان برای ارتقاء حوزه سلامت استفاده شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان دشتستان برای ارتقای حوزه بهداشت و درمان استفاده کنیم.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست هم‌اندیشی با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در شهرستان دشتستان ضمن تشکر از مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: امیدواریم که با روحیه جهادی و انقلابی شاهد حل مشکلات مردم در حوزه سلامت باشیم.

رضایی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان برای ارتقا حوزه بهداشت و درمان و خدمت‌رسانی مطلوب به مردم به خصوص مناطق کم برخوردار استفاده کنیم، گفت: در کنار دانشگاه علوم پزشکی برای رفع مشکلات و بهبود زیرساخت‌ها مانند گذشته همکاری و تلاش خواهیم کرد.

نماینده مردم دشتستان با بیان اینکه نیروهای انسانی توانمندی در بخش بهداشت و درمان دشتستان هستند که به مردم خدمات ارائه می‌دهند بیان کرد: شهرستان دشتستان زیرساخت های خوبی دارد که البته نیازمند تقویت و رفع نقایص است.

رضایی با بیان اینکه در بحران‌ها است که عیار یک دستگاه یا نهادی مشخص می‌شود، اظهار کرد: در بحران بیماری کرونا، بخش بهداشت و درمان بخصوص در شهرستان دشتستان بالاتر از انتظار تلاش و فعالیت کرد.

وی تصریح کرد: مدافعان سلامت شهرستان دشتستان با راه‌اندازی مراکز بستری سرپایی در حسینیه اعظم و مرکز تخصصی درمانگاه امام موسی کاظم (ع) در پیک پنجم و ششم به‌صورت عینی به همه ما ثابت کردند که برای تأمین سلامت مردم و حفظ جان آن‌ها حاضر هستند از جان خود بگذرند و شهادت مدافعان سلامت گواه این گفته است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خواستار جذب و تبدیل وضعیت نیروهای ۸۹ روزه، طرحی و قراردادی مراکز بهداشتی و درمانی شد و بر لزوم پرداخت مطالبات کادر درمان تاکید کرد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: