امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6192

دکتر ابراهیم رضایی منتخب مردم دشتستان در مجلس:

نیاز مردم به وسایل پیشگیری از کرونا، صنایع دشتستان باید در کنار مردم این شهرستان باشند

دکتر ابراهیم رضایی عصر شنبه در نشست هماهنگی گروه‌های جهادی و مردمی شهرستان دشتستان برای مقابله با کرونا ضمن تقدیر از تلاش‌های تیم‌های بهداشتی و درمانی، دست‌اندرکاران و گروه‌های جهادی اظهار داشت: عبور از بحران کرونا نیازمند همکاری و مشارکت عمومی است و همه مردم، مسئولان، صنایع و .... باید با جدیت پای کار باشند.

دکتر ابراهیم رضایی منتخب مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز مردم به وسایل و امکانات پیشگیری از ویروس کرونا گفت: در این شرایط، صنایع شهرستان از جمله سیمان دشتستان باید در کنار مردم این شهرستان باشد.

دکتر ابراهیم رضایی عصر شنبه در نشست هماهنگی گروه‌های جهادی و مردمی شهرستان دشتستان برای مقابله با کرونا ضمن تقدیر از تلاش‌های تیم‌های بهداشتی و درمانی، دست‌اندرکاران و گروه‌های جهادی اظهار داشت: عبور از بحران کرونا نیازمند همکاری و مشارکت عمومی است و همه مردم، مسئولان، صنایع و …. باید با جدیت پای کار باشند. شهرستان شرایط سختی پیش رو دارد و باید ظرفیت صنایع در خدمت مردم این شهرستان باشد.

وی اضافه کرد: در کنار تامین نیازهای مراکز بهداشتی و درمانی و مردم از نظر وسایل ضدعفونی و ماسک و … باید اطلاع‌رسانی مناسب نیز به مردم صورت گیرد.

در این نشست دکتر ماریا خویش‌دوست رییس شبکه بهداشت شهرستان، دکتر وفایی و دکتر مهرآوران گزارشی از کرونا و وضعیت مقابله با این ویروس در سطح شهرستان ارائه کردند.

سید بهزاد گلچمن، اکبر عباس‌زاده و صادق بوستانی از مسئولان گروه‌های جهادی نیز وضعیت تولید ماسک را تشریح کرده و آمادگی خود را برای تولید نیازهای شهرستان از جمله مواد ضدعفونی، گان و شیلد و …. را اعلام کردند.
مهندس محمدی شهردار برازجان، بنافی رییس شورای شهر، قایدی رییس اداره صمت شهرستان و نمایندگان سپاه و نیروی انتظامی شهرستان نیز برای همکاری در زمینه مقابله با کرونا اعلام آمادگی کردند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: