امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=16350

در جمع خبرنگاران؛

نماینده دشتستان: تهاتر خرمای کبکاب با میوه‌های گرمسیری ابلاغ شد

 نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از ابلاغ تهاتر خرمای کبکاب با میوه‌های گرمسیری از سوی سازمان توسعه تجارت خبر داد.

دکتر ابراهیم رضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی ازخرمای مردم دشتستان همچنان در انبارها و سردخانه‌ها باقی مانده است، تلاش و پیگیری فراوانی را به منظور رونق بازار خرما و فروش آن انجام دادیم.

رضایی اضافه کرد:‌ یکی از راهکارهایی که با جدیت دنبال کردیم، تهاتر خرمای کبکاب با میوه‌های گرمسیری بود که این موضوع را از وزارت جهاد کشاورزی، سازمان توسعه تجارت و گمرک ایران پیگیری کردیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان توسعه تجارت برای همکاری در این زمینه بیان کرد: ابتدا با پیگیری از سوی وزیر جهاد کشاورزی موافقت لازم را در این وزارت‌خانه گرفتیم و سپس با پیگیری‌های صورت گرفته موضوع در سازمان توسعه تجارت نیز مورد تائید قرار گرفت و به گمرک ابلاغ شد.

رضایی تصریح کرد: در حال حاضر مسیر برای تهاتر خرما و فروش خرمای باقی‌مانده در دشتستان باز شده است و این ابلاغ می‌تواند رونق‌بخش بازار خرمای دشتستان هم برای امسال و هم برای آینده باشد.

وی اضافه کرد: طبق ابلاغیه سازمان توسعه تجارت، صادرکنندگان می توانند در ازای صادرات خرما،انواع میوه‌های گرمسیری را وارد کنند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: