امروز: دوشنبه - 31 اردیبهشت 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=4353

رئیس کمیته جنگ نرم مجلس:

درگیر جنگ جهانی رسانه‌ای هستیم/ اغتشاشات اخیر وضعیت اقتصادی را بدتر کرد

رئیس کمیته جنگ نرم و دیپلماسی عمومی مجلس با بیان اینکه درگیر جنگ جهانی رسانه‌ای هستیم، گفت: آرایش فرهنگی و رسانه ای کشور برای مقابله با امپراطوری رسانه ای دروغ غرب شکل گیرد.
دکتر ابراهیم رضایی در نشست هم‌اندیشی با دانشجویان و استادان در دانشگاه پیام‌نور بوشهر دانشگاه را میدان جهاد، خدمت، آرمان‌خواهی و تولید علم خواند و گفت: شفافیت بهترین راهکار برای مبارزه با فساد است و جز در امور امنیتی و نظامی چیزی برای پنهان کردن نداریم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان مواضع شجاعانه، مستند و عقلایی دانشجویان را مایه امید دانست و افزود: مشکلات فراوانی در کشور داریم و کسی منکر این مشکلات نیست اما راه حل آنها در دست بیگانه و امید بستن به خارجی نیست بلکه خودمان باید با تدبیرو اتحاد مشکلات مان را حل کنیم.
رضایی در پاسخ به انتقادات یکی از دانشجویان از مجلس اظهار داشت: اینجانب نیز منتقد مجلس شورای اسلامی هستم، ولی از کلیات فعالیت‌های مجلس شورای اسلامی دفاع می‌کنم به آن علت که این مجلس، یک مجلس فسادستیز است و در حوزه قانونگذاری و نظارت کارهای بزرگی انجام داده است.
درگیر جنگ بزرگ رسانه‌ای هستیم
رضایی با اشاره به اینکه اکنون ایران درگیر یک جنگ جهانی رسانه‌ای شده است، عنوان کرد: هم اکنون بیش از ۲۵۰ کانال تلویزیونی ماهواره ای و نیز هزاران کانال و رسانه دیگر در فضای مجازی بر علیه ایران فعالیت می کنند و بطور شبانه روزی مردم کشورمان را هدف بمباران تبلیغاتی دروغین قرار می دهند.
رئیس کمیته جنگ نرم مجلس تاکید کرد: رسانه‌های متعهد و انقلابی کشور نباید اجازه بدهند که روح و روان جامعه مورد حمله امپراطوری دروغ غرب و رسانه‌های نظام سلطه قرار بگیرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقوع انقلاب بزرگ اسلامی در سال ۵۷ اظهار کرد: ما اسلام را از امامین انقلاب یاد گرفتیم زیرا این دو شخصیت مبارز و بزرگ با هدف یاری حق ایستادند و زیر بار زور و ظلم نرفته و نمی روند.
وی در پاسخ به انتقاد یکی از دانشجویان از وضعیت اقتصادی جامعه، خاطرنشان کرد: وضعیت فعلی مورد رضایت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیست اما اغتشاشات اخیر وضعیت اقتصادی را بدتر کرده و خواهد کرد همان طور که در نتیجه این حوادث قیمت دلار افزایش قابل توجهی پیدا کرد.
آخرین وضعیت راه آهن بوشهر
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی در مورد راه آهن بوشهر، گفت: بوشهر به‌عنوان استان بندری در کرانه خلیج‌فارس از راه‌آهن و خط ریلی محروم و بی‌بهره مانده است.
رضایی با اشاره به پیشرفت هشت درصدی راه آهن بوشهر، تاکید کرد: با بودجه های فعلی اختصاص یافته برای راه آهن بوشهر، تکمیل آن سالها زمان می برد در حالی که اعتباری بین ۳۰ تا ۴۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه نیاز است.
وی ابراز امیدواری کرد که با تخصیص مبلغ یک میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی مشکلمالی پروژه راه آهن بوشهر حل شود و طی سال های آینده این پروژه افتتاح شود.

 

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: