امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=8011

 در آئین افتتاح طرح‌های ارتباطی در روستای شول:

نماینده دشتستان بر لزوم تقویت پوشش تلفن و ارائه اینترنت باکیفیت در همه نقاط این شهرستان تاکید کرد

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بر لزوم تقویت پوشش تلفن و ارائه اینترنت باکیفیت در همه نقاط این شهرستان تاکید کرد.

دکتر ابراهیم رضایی در آئین افتتاح طرح‌های ارتباطی در روستای شول دشتستان اظهار داشت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم پای کار باشند.

رضایی با اشاره به برخی از مشکلات روستای شول تاکید کرد: این روستا از محروم‌ترین روستاهای ما در دشتستان است که باید به صورت ویژه‌تر برای رفع مشکلات آن تلاش شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تقدیر از حضور ارزشمند و متعدد گروه‌های جهادی در روستای شول گفت: امیدواریم شاهد رفع مسائل روستا از جمله مشکل آب مردم باشیم.

رضایی با اشاره به افزایش نیازهای استان به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی با مجازی شدن کلاس‌های درس به خاطر کرونا تصریح کرد: در یک بازه زمانی کوتاه و به وجود کمبود اعتبارات و محدودیت‌ها شاهد اقدامات بزرگی در سطح استان بودیم.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اتصال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان به غیر از روستای ارغون تاکید کرد: در تلاش هستیم که مساعدتی برای اتصال این روستا به شبکه و اینترنت فراهم شود.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: امید داریم با همراهی دولت و مجلس چالش بزرگ مخابرات را حل کنیم و بتوانیم مطالبه‌گری بیشتری از مخابرات داشته باشیم و مردم ما با بالاترین کیفیت ارتباطات را داشته باشند.

رضایی رفع مشکلات کارکنان مخابرات را خواستار شد و ادامه داد: امیدواریم در آینده نزدیک پوشش تلفن و اینترنت باکیفیت و تلفن ثابت در سطح شهرستان تقویت شده و مشکلی در این زمینه شاهد نباشیم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: