امروز: پنج‌شنبه - 10 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=4228

در بازدید از مزارع گوجه‌فرنگی دشتستان؛

نماینده دشتستان بر لزوم تجدید نظر در تعرفه صادرات گوجه‌فرنگی تاکید کرد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تجدید نظر در تعرفه صادرات گوجه‌فرنگی تاکید کرد.

دکتر ابراهیم رضایی در بازدید معاون وزیر جهاد کشاورزی از مزارع گوجه‌فرنگی دشتستان اظهار داشت: کشاورزان نقش مهمی را در امنیت غذایی کشور بر عهده دارند.

رضایی با اشاره به اینکه استان بوشهر قطب تولید گوجه فرنگی کشور است، بیان کرد: طی هفته اخیر به منظور پیگیری مشکلات گوجه‌کاران دیدار حضوری و تماس‌های تلفنی متعددی با وزیر جهاد کشاورزی داشتیم و همه مطالبات کشاورزان را دنبال کردیم.

وی با بیان اینکه خواستار حذف تعرفه صادرات گوجه‌فرنگی هستیم، ادامه داد: خرید تضمینی و توافقی از مطالبات ما از مسئولان مربوطه بوده است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این مشکلات به صورت مستمر توسط وزیر جهاد کشاورزی پیگیری و دنبال می‌شود، افزود: همه مسئولان پیگیر حل مشکل کشاورزان هستند.

رضایی با بیان اینکه وظیفه و تکلیف ما حل مشکل کشاورزان است، تصریح کرد: تا انتها با همه توان و وجود در کنار شما هستیم و از حقوق شما کوتاه نمی‌آییم.

وی با اشاره به سفر رئیس سازمان تعاون روستایی به دشتستان و بازدید از مزارع گوجه‌فرنگی خاطرنشان کرد: این اقدامات بیانگر عزم جدی وزارت جهاد کشاورزی برای حل مشکل است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای تسهیل مسیر تولید تا مراکز عرضه خبر داد و بیان کرد: امیدواریم شاهد حل مشکل و کسب رضایت کشاورزان استان بوشهر باشیم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: