امروز: پنج‌شنبه - 10 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=16887

در صحن علنی مجلس؛

نماینده دشتستان با طرح سوال خود وزیر نفت را به مجلس احضار کرد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با طرح سوال خود وزیر نفت را به مجلس شورای اسلامی احضار کرد.

دکتر ابراهیم رضایی با طرح سوالی از وزیر نفت پیرامون چرایی عدم احداث بیمارستان نفت در استان بوشهر، وزیر را جهت پاسخ به سوال خود به مجلس احضار کرد.

در متن سوال دکتر ابراهیم رضایی از اوجی وزیر نفت آمده است: اخیرا وزارت نفت اعلام کرده که بیمارستان نفت را در مرکز یکی از استان‌ها احداث می‌کند؛ این در حالی است که استان بوشهر میزبان صنایع نفتی و گازی بوده و از شمال تا جنوب استان صنایع نفت و گاز، میادین نفتی و گازی، پالایشگاه‌ها، خطوط انتقال و صادرات نفت و گاز، اسکله صادرات، پارس جنوبی و پارس شمالی، فلات قاره، پایانه‌ها و تعدادی از شرکت‌های مهم زیرمجموعه وزارت نفت و … در استان بوشهر مستقر هستند و از سوی دیگر تعداد قابل قبولی از کارکنان وزارت نفت اهل استان بوشهر یا ساکن در استان هستند.

با وجود این و علیرغم وضعیت نامطلوب درمان در استان بوشهر، بیمارستان نفت در استانی دیگر (که به لحاظ درمانی وضعیت به مراتب بهتری دارد) ساخته می‌شود.

چرا بیمارستان نفت در استان بوشهر ساخته نشده است؟ و چه برنامه‌ای برای پاسخ به نیازهای درمانی کارکنان نفت در استان بوشهر دارید؟

بر این اساس، وزیر نفت باید برای پاسخ به سوال نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، بزودی در مجلس حاضر شود.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: