امروز: پنج‌شنبه - 10 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6237

دکتر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان:

نفت نرگسی باید به مردم منطقه پاسخگو باشد

دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از بی مسئولیتی شرکتهای نفتی نسبت به مردم وحدتیه و دشتستان، از تلاش برای پاسخگو کردن شرکت نفت نرگسی به مردم منطقه خبر داد
دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از بی مسئولیتی شرکتهای نفتی نسبت به مردم وحدتیه و دشتستان، از تلاش برای پاسخگو کردن شرکت نفت نرگسی به مردم منطقه خبر داد و بیان کرد: خدمات این شرکت باید به این مردم برسد و به طریق قانونی این موضوع را دنبال می‌کنیم و از حق مردم کوتاه نمی‌آییم.

 رضایی در جمع فعالان جهادی و انقلابی وحدتیه اظهار داشت: مذاکره‌کنندگان امتیازات زیادی در برجام دادند که وضعیت کشور اینگونه نشود ولی وضعیت روز به روز بدتر شد. می‌خواستند دلار را از سه هزار تومان به هزار تومان برسانند ولی به بیش از ٣٠ هزار تومان رسید.

وی با ابراز امیدواری برای بهبود وضعیت کشور در آینده تاکید کرد: گره‌زدن رفع مشکلات داخل کشور به انتخابات یک کشور دیگر یک تفکر غلط و ساده‌انگارانه و توهین به ملت باعظمت ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنای مجلس کنونی این است که به دولت کمک کنیم که کارکرد بهتر و بیشتری در عرصه خدمت‌گذاری به مردم داشته باشد.

رضایی به مشکل بازار خرما اشاره کرد و افزود: صادرکنندگان ما طی یک سال اخیر مشکل زیادی برای صادرات داشتند و این موضوع باعث شد تا قیمت خرما پایین باشد. صادرنشدن خرما باعث تضعیف بازار شد و ضرر اصلی هم نصیب کشاورز شد.

وی به پیگیری‌های صورت گرفته برای تسهیل صادرات خرما اشاره کرد و گفت: نشست‌های متعددی را در وزارت امور خارجه، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت برای بهبود وضعیت خرما داشتیم.

رضایی با بیان اینکه خرما و دیگر محصولات کشاورزی در این شرایط سخت می‌تواند راهگشای اقتصاد کشور باشد، اضافه کرد: در شرایطی که برای صادرات نفت با مشکلات زیادی روبرو هستیم، تسهیل در صادرات خرما می‌تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را رفع کند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس با انتقاد شدید از بی مسئولیتی شرکتهای نفتی نسبت به مردم وحدتیه و دشتستان، از تلاش برای پاسخگو کردن شرکت نفت نرگسی به مردم منطقه خبر داد و بیان کرد: خدمات این شرکت باید به این مردم برسد و به طریق قانونی این موضوع را دنبال می‌کنیم و از حق مردم کوتاه نمی‌آییم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: