امروز: پنج‌شنبه - 10 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6240

دکتر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان:

نسبت به توزیع اعتبارات معترض هستیم/ حق دشتستان بیش از اینها است/ مردم حال و روز خوشی ندارند

دکتر ابراهیم رضایی در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌گرفته برای مقابله با کرونا اظهار داشت: شاهد تلاش جهادی کادر درمان در مقابله با کرونا هستیم. این ماه‌ها سر می‌شود ولی روایت این ایام تا همیشه خواهد بود.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌گرفته برای مقابله با کرونا اظهار داشت: شاهد تلاش جهادی کادر درمان در مقابله با کرونا هستیم. این ماه‌ها سر می‌شود ولی روایت این ایام تا همیشه خواهد بود.

وی با بیان اینکه نباید برای مشکلات کشور به مردم آدرس غلط دهیم، تصریح کرد: کلید حل مشکلات کشور رای آوردن یا رای نیاوردن یک نفر در یک کشور دیگر نیست؛ اینها برای ایران‌ستیزی و ایران‌هراسی با هم مسابقه گذاشته‌اند و گره زدن مشکلات کشور به انتخابات آمریکا تحقیر ملت و کشور است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه کلید حل مشکلات ما در داخل کشور است، تصریح کرد: هرجایی مطیع ولایت بوده و انقلابی و جهادی کار کردیم به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

وی خواستار حضور مستمر مسئولان در بین مردم شد و بیان کرد: از کمبودهای دستگاه‌ها اطلاع داریم. اگر نمی‌توانیم کاری کنیم حداقل با احترام در بین مردم حضور داشته باشیم و پاسخگو باشیم.

رضایی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی، زندگی و معیشت مردم را سخت کرده است و مردم حال و روز خوشی ندارند، افزود: انتظار می‌رود همه مسئولان در چارچوب قانون رعایت حال مردم را کنند. خیلی از مشکلات مالی نیست و با تعامل و پیگیری می‌توان مشکل را حل کرد. یکی از شاخصه‌های کار جهادی این است که کارها با کمترین هزینه انجام شود.

وی خواستار جذب بیشتر اعتبارات ملی و استانی برای شهرستان شد و افزود: نسبت به رو‌ند توزیع اعتبارات معترض هستیم چراکه واقعیت شهرستان این نیست. دشتستان یک چهارم جمعیت استان را دارد و باید توجه ویژه‌ای در توزیع اعتبارات به این شهرستان شود.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی رفع موانع تولید و تسهیل در اشتغال را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی باید حل شود. انتظار داریم واحدهای راکد فعال شوند و مسائل این واحدها یکی یکی رفع شود.

وی با بیان اینکه دخالتی در مسائل دستگاه‌های اجرایی نداریم و وظیفه ما نظارت است، خاطرنشان کرد: حامی مدیرانی هستیم که با کار و تلاش جهادی و شبانه‌روزی به مردم خدمت می‌کنند و توقع ما چیزی جز خدمت به مردم نیست.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: