امروز: جمعه - 4 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=951

روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان:

میثاق نامه دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در آغاز فعالیت مجلس یازدهم

جایگاه حاضر را امانت الهی می دانم که از سوی شما به اینجانب واگذار گردیده است، لذا تعهد می نمایم که صدای رسای دشتستان بزرگ در بهارستان یازدهم باشم.

میثاق نامه نماینده مردم دشتستان در آغاز فعالیت مجلس یازدهم

مردم شریف دشتستان بزرگ
سلام علیکم

در آغاز مجلس یازدهم بر خود لازم دیدم بین خود و شما عهدی ببندم که در چهار سال آینده مسیر راهم باشد؛

جایگاه حاضر را امانت الهی می دانم که از سوی شما به اینجانب واگذار گردیده است، لذا تعهد می نمایم که صدای رسای دشتستان بزرگ در بهارستان یازدهم باشم.

حقوقی که برگردن اینجانب گذاشتید را به هیچ قیمتی نخواهم فروخت و احقاق حقوق شما را بر منافع شخصی، جریانی و منفعت صاحبان قدرت و ثروت مقدم می دانم. در این مسیر با همه ی توان و استفاده از ظرفیت های قانونی کشور با مفاسد مبارزه خواهم کرد.

شفافیت یک اصل ضروری است لذا بر خود لازم می‌دانم مردم را در جریان آنچه در مجلس می گذرد بگذارم و تصمیمات و آرایم را به مردم باز گویم.

بر اساس برنامه‌ای که در آینده اعلام خواهد شد بطور منظم در همه مناطق، شهرها و روستاهای دشتستان با اولویت محرومان و مستضعفان حضور خواهم یافت تا بتوانم مطالبات شما را شنیده و برای تحقق آن تلاش کنم.

استفاده از نظریات نخبگان دشتستان امری ضروری است لذا با تشکیل کمیته‌های علمی و کارشناسی و با به کار بستن خردجمعی جهت پیشرفت دشتستان و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی حرکت خواهم کرد.

به عنوان سرباز انقلاب با شهدای عزیزمان بویژه روح بلند سردار دلها حاج قاسم سلیمانی عهد می بندم که ادامه دهنده راهشان در مجلس باشم و اوامر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای را محقق کنم.

از همه مردم شریف و مومن دشتستان و استان بوشهر می خواهم که فرزند کوچک خود را از دعای خیر خویش محروم نفرمایند و همواره با امر به معروف و نهی از منکر یاریگر این حقیر باشند.

والعاقبه للمتقین
ابراهیم رضایی

 

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: