امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=4905

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

مکتب شهید سلیمانی را باید در عرصه اقتصادی و فرهنگی پیاده کنیم

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مکتب شهید سلیمانی را باید در عرصه اقتصادی و فرهنگی پیاده کنیم.

دکتر ابراهیم رضایی پنجشنبه‌شب در مراسم یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شبانکاره اظهار داشت: شهید سلیمانی جان‌فدای ایران و جان‌فدای اسلام بود و جان خود را برای دفاع از میهن و دین فدا کرد و وظیفه داریم برای ادامه راه شهید قاسم مکتب او را اجرایی کنیم.

رضایی با بیان اینکه هر جایی که دشمن تمرکز بالایی دارد ما هم تمرکز بیشتری داریم افزود: با توجه به اینکه تمرکز دشمن در عرصه رسانه‌ای و تبلیغاتی است ما هم باید حضور و بروز بهتر و بیشتری در این عرصه داشته باشیم.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس بیان کرد: سردار سلیمانی علاوه بر عرصه نظامی برای یاری مردم در هر جایی به میدان می‌آمد. در سال آخر حیات پربرکت خود به یاری سیل‌زدگان شتافت.

رضایی تصریح کرد: امروز هم که کشور درگیر یک جنگ فرهنگی و اقتصادی است باید راه شهید سلیمانی را در این حوزه‌ها ادامه دهیم و مکتب شهید سلیمانی را در عرصه اقتصادی و فرهنگی پیاده کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلات ما به خاطر این است که نتوانسته‌ایم مکتب شهید سلیمانی را در دیگر حوزه‌ها از جمله حوزه فرهنگی و اقتصادی اجرا کنیم.

رضایی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی داعش را نابود کرد ادامه داد: امروز هم وظیفه داریم داعش داخلی را نابود کنیم و باید با داعش‌هایی همچون فساد اقتصادی، رانت‌خواری، داعش فقر، داعش تبعیض، داعش پارتی‌بازی، داعش اختلاس مبارزه کنیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ادامه راه شهید سلیمانی مبارزه با داعش داخلی است که باید با همه مفاسد مبارزه کنیم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: