امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6286

نماینده دشتستان:

مردم با انتخاب آگاهانه سیلی بزرگی به مسببان وضعیت موجود خواهند زد

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با انتخابی آگاهانه یک سیلی بزرگ به مسببان وضعیت موجود خواهند زد.

دکتر ابراهیم رضایی در جمع مردم برازجان و ورزشکاران شهرستان دشتستان در ورزشگاه تختی برازجان اظهار داشت: هدف و اولویت مهم و اصلی همه ما برای انتخابات پیش رو باید دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات و یک انتخاب آگاهانه باشد.

وی اضافه کرد: در حالی که بخشی از مردم به خاطر ضعف عملکرد دولت و رئیس جمهور فعلی تمایل چندانی به حضور در انتخابات ندارند، باید همه تلاش خود را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات انجام دهیم چرا که این حضور گسترده برای امنیت و آینده کشور بسیار مهم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی و آسیب های اجتماعی و نارضایتی مردم طی سال های اخیر افزایش یافته است، تصریح کرد: در حالی که رئیس جمهور وعده داده بود که آسایش مردم را بیشتر خواهد کرد، روزهای تلخی را برای مردم رقم زد.

وی خاطرنشان کرد: مردم دنبال طبیبی برای ترمیم زخم ها و مشکلات خود بودند ولی طبیب قلابی با نسخه‌های جعلی و وعده‌های صدروزه حاصلی جز خسارت و ناامیدی در پی نداشت.

وی با بیان اینکه امروز مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند و اینها مردم را ریز و دشمن را هیولا می بینند، گفت: علاج درد ما امروز این نیست که نزد طبیب دیگری نرویم بلکه باید طبیب کاربلد خود را آگاهانه انتخاب کنیم.

رضایی تاکید کرد: شرکت و حضور در انتخابات امنیت کشور را بالا می برد اما در صورتی که مشارکت مردم کم باشد امنیت ما آسیب می بیند و دشمن هم دنبال این است که با کاهش مشارکت مردم، نظام را تضعیف کند.

وی افزود: انتظار می رود با حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات و یک انتخاب آگاهانه بساط فساد، آقازاده بازی، رانت خواری و ویژه خواری، و بساط امضاهای طلایی و سوءاستفاده از موقعیت جمع شود.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم با انتخابی آگاهانه یک سیلی بزرگ به مسببان وضعیت موجود خواهند زد.

رضایی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم و دعا کنیم که دولتی انقلابی و مردمی روی کار بیاید؛ دولتی که فسادستیز، پاکدست، سالم، متکی به مردم و معتقد به کار کارشناسی و پیرو ولایت مطلقه فقیه باشد؛ نه متکی به غرب و آمریکا و انگلیس و . . .

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: