امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6235

دکتر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان:

مجلس، عزمی جدی برای بهبود معیشت مردم دارد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس عزمی جدی برای بهبود معیشت مردم دارد و وقت زیادی را در این زمینه صرف می‌کند.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست مجمع انقلابیون بخش بوشکان اظهار داشت: عملکرد جهادی و انقلابی‌گری در دوره‌های مختلف متفاوت بوده است؛ گاهی در جنگ و بعد از آن دوره سازندگی بوده و گاهی نیز در مقابله با فتنه و جنگ نرم بوده و در سال‌های اخیر نیز در دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام و یا عرصه خدمت‌گذاری به مستضعفان و نیازمندان بوده است.

وی با بیان اینکه انقلابی‌گری تابع شرایط بوده و یک نسخه واحد ندارد، افزود: در شرایط امروز انقلابی‌گری ظرافت و پیچیدگی خاصی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عزم مجلس کنونی این است که به دولت کمک کنیم که کارکرد بهتر و بیشتری در عرصه خدمت‌گذاری به مردم داشته باشد.

وی به برخی از مشکلات و مسایل استان بوشهر و شهرستان دشتستان اشاره کرد و ادامه داد: باید به کارآمد شدن دولت کمک کنیم تا زمینه رفع مشکلات مردم فراهم شود.

رضایی با بیان اینکه کار مجلس یک روزه نتیجه نمی‌دهد تصریح کرد: مجلس نسبت به گرانی و اقتصاد و معیشت مردم بی‌تفاوت نبوده بلکه بخش زیادی از وقت مجلس به همین مسایل مربوط است و در کمیسیون‌ها نیز دنبال می‌شود.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس افزود: مردم اطمینان داشته باشند که از مطالبات آنها کوتاه نمی آییم و بر سر حقوق‌شان با احدی معامله نخواهیم کرد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: