امروز: چهارشنبه - 9 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=16330

نماینده دشتستان:

لزوم تکمیل طرح‌های نیمه تمام دشتستان/ انتقاد از مالیات سنگین بر اصناف

  نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تکمیل طرح‌های نیمه تمام دشتستان گفت: مالیات سنگین بر اصناف کار را برای آنها سخت کرده است.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان دشتستان اظهار داشت: در بودجه ۱۴۰۲ در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس تلاش کردیم که بودجه متناسب با نیازهای کشور تنظیم شود و اصلاحاتی در این زمینه انجام شد. همچنین تلاش کردیم که سقف بودجه افزایش پیدا نکند و منابع موهوم هم برای بودجه مد نظر قرار نگرفت.

رضایی با انتقاد از مالیات سنگین بر اصناف اضافه کرد: اصناف با این کار دولت در شرایط سختی هستند که در این زمینه با وزیر اقتصاد و رئیس سازمان امور مالیاتی گفت‌وگو کردم و امیدوارم مشکلات اصناف رفع شود.

وی با اشاره به اینکه در بودجه به بخش فرهنگ به خوبی توجه نشده است، بیان کرد: ضرورت امروز کشور این است که به حوزه فرهنگ توجه بیشتری داشته باشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: از مدیران اجرایی شهرستان دشتستان درخواست داریم که بخشی از وقت خود را برای جذب اعتبارات استانی بگذارند و مدیران استانی نیز بخشی از وقت خود را برای جذب اعتبارات ملی بگذارند و ما هم در کنار مدیران استان و شهرستان برای پیگیری اعتبارات هستیم.

رضایی خواستار ارائه پیشنهادات برای تدوین برنامه هفتم توسعه شد و خاطرنشان کرد: رفع مشکلات روستاهای با جمعیت کمتر از موضوعاتی است که انتظار می‌رود مسئولان توجه بیشتری به آن داشته باشند.

عضو کمیسیون اصل نود بیان کرد: با پیگیری مسئولان شهرستان شاهد توسعه طرح‌های آبخیزداری، ساماندهی گلزارهای شهدا، بهبود ورودی و راه‌های روستاها، تجهیز مدارس، تقویت بیمارستان شهید گنجی، نوساز پمپاژ کلل، لایروبی کانال‌های زهکشی هستیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در حوزه ورزش نیاز است که نسبت به ساماندهی سالن‌های ورزشی و زمین‌های چمن در روستاهای دهنو، چم‌تنگ، خوشمکان، عیسوند، خیرک، محمد جمالی، اسلام‌آباد و قلعه سفید اقدام شود.

رضایی تعریض محور ورودی روستای چاه‌خانی را یکی دیگر از ضرورت‌ها دانست و افزود: ساماندهی راه‌های سوک، سرکره، نینیزک، سربست و تل‌سرکوب، لایروبی سد سعدآباد و ایجاد کتابخانه در چهاربرج و راهدار باید انجام شود.

وی خواستار ایجاد خانه بهداشت در روستای چهوک شد و بیان کرد: ساماندهی ورودی میدان میوه و تره‌بار برازجان یک نیاز ضروری است و باید برای جلوگیری از خطرات تردد در این مسیر اصلاح شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه سازمان برنامه و بودجه برای حمایت از برقی‌کردن چاه‌های کشاورزی شد و ادامه داد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام باید با جدیت دنبال شود.

رضایی با بیان اینکه همه کارها و فعالیت‌ها باید منتج به رضایت‌مندی مردم شود افزود: طرح‌ها باید بر اساس وعده‌ها در همان زمان مقرر تکمیل و بهره‌برداری شوند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: