امروز: دوشنبه - 31 اردیبهشت 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6273

دکتر ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عملکرد دولت ضعیف است/ استیضاح رئیس جمهور در شرایط کنونی به نفع مردم و کشور نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح رئیس جمهور در شرایط کنونی به نفع مردم و کشور نیست.

ابراهیم رضایی در گزارش دهمین ماه فعالیت خود به مردم در مورد سوالی در مورد عملکرد دولت اظهار داشت: این روزها با تصمیم اشتباه و غیرکارشناسی رئیس جمهور شاهد وضعیت بدی از نظر کرونا هستیم و رییس دولت فجایع کرونایی اخیر دخیل است.

وی اضافه کرد: این وضعیت حتما راه حل داشت و می‌شد از بالا رفتن تعداد ابتلا، بستری و فوتی‌های کرونایی جلوگیری کرد و در ایام عید می‌توانستیم فوتی‌ها را نزدیک به صفر کنیم ولی تصمیمات اشتباه بود و شاهد وضعیت فاجعه‌باری در کشور هستیم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اینها سلامت مردم را هم به گروگان گرفته‌اند، تاکید کرد: کارشناسان و وزارت بهداشت بارها و بارها تذکر دادند ولی رئیس جمهور تصمیم خودش را گرفت.

وی با اشاره به اینکه دولت فعلی ضعیف‌ترین دولت در این چهل سال است، خاطرنشان کرد: باید تلاش شود که با رای مردم یک دولت کارآمد روی کار بیاید و کشور از دست این مدیریت ضعیف نجات یابد.

رضایی با اشاره به اینکه عقیده داریم که برخی در این دولت برای کشور و مردم مضر هستند، تصریح کرد: عقیده داریم که این شیوه اداره کشور صحیح نیست؛ یک روز روغن نیست، روز دیگر مرغ نیست، یک روز سیمان نیست و روز دیگر برنج. در این کشور نباید این همه فقیر و نیازمند و مشکلات اقتصادی و اجتماعی و .. . داشته باشیم.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس در پاسخ به برخی مطالبات مبنی بر استیضاح رییس‌جمهور، بیان کرد: علی‌رغم ضعف شدید مدیریت در کشور و تصمیمات اشتباهی که رئیس جمهور در زمینه‌های مختلف داشته است، استیضاح رئیس جمهور را در این شرایط به نفع مردم و کشور نمی‌دانم.

وی اضافه کرد: استیضاح رئیس جمهور در شرایط کنونی بسیار پرهزینه است و به مصلحت نیست. نه اینکه رئیس جمهور توان اداره کشور را داشته باشد ولی باید توجه کنیم که در آستانه انتخابات هستیم و اگر رئیس جمهور استیضاح شود باز هم ۵۰ روز معاون اول امور را در دست خواهد داشت که تغییری ایجاد نمی‌شود و دوباره به انتخابات می‌رسیم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این شرایط چاره‌ای نداریم جز اینکه روزهای باقی‌مانده این دولت را تحمل کنیم تا این روزهای تلخ هم تمام شود.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: