امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=4903

نماینده دشتستان:

سرمایه در گردش برای فعالان خرما در استان بوشهر تامین شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی توسعه صادرات خرما را ضروری دانست و گفت: سرمایه در گردش برای فعالان خرما در استان بوشهر تامین شود.

دکتر ابراهیم رضایی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به برگزاری نمایشگاه خرما در روزهای پایانی ماه جاری اظهار داشت: این نمایشگاه فرصتی برای معرفی و فروش خرمای استان خواهد بود.

رضایی با تاکید بر حمایت از نخلداران و کشاورزان زحمتکش استان اضافه کرد: مجلس همواره در کنار دولت از بخش خصوصی حمایت کرده و اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی باید نقش آفرینی بیشتری ایفا کند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به بودجه سال آینده کشور گفت: بخش خصوصی، پیشنهادات خود در زمینه تقویت تولید و بهبود صادرات محصول را به طور کارشناسی به ما ارائه کند تا در بودجه ۱۴۰۲ و برنامه هفتم مورد حمایت قرار گیرند.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه خرما در بوشهر یادآور شد: نمایشگاه خرما باید با هدف کمک به معضل نخلداران برپا شود و اگر فقط برای نمایش و عرضه محصول در مدت چند روز باشد، آورده‌ای نخواهد داشت.

رضایی خاطر نشان کرد: تأمین سرمایه در گردش برای فعالان خرما اعم از تولیدکنندگان و سردخانه داران و فعالان صنعت بسته بندی و صنایع تبدیلی لازم و ضروری است و علاوه بر بانک کشاورزی، سایر بانک‌ها نیز باید کمک و همکاری کنند.

 

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: