امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6216

دکتر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان:

زیرساخت‌های برق و راه در نخلستان‌های دشتستان گسترش یابد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای بهبود بازار خرما، گفت: زیرساخت‌های برق و راه در نخلستان‌های دشتستان گسترش یابد.

ابراهیم رضایی عصر چهارشنبه در آئین افتتاح پروژه جاده گردشگری آب پخش اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌ها در نخلستان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید این اقدامات افزایش یابد.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها امنیت‌زا است، تصریح کرد: برای نخل و خرما باید برنامه جامع داشته باشیم و با جدیت دنبال کنیم تا خرما اقتصادی‌تر شود و نخل‌داران معیشت بهتری داشته باشند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم جلوگیری از خام فروشی خرما، اضافه کرد: زنجیره تولید تا توزیع خرما باید در نخلستان‌ها شکل بگیرد و این مهم مستلزم توسعه زیرسخت‌هایی نظیر برق و راه در نخیلات است.

وی با ابراز امیدواری برای بهبود وضعیت بازار فروش خرما، ادامه داد: امیدواریم طی روزهای آینده شاهد افزایش قیمت فروش خرما و بهبود معیشت نخلداران باشیم.

رضایی بیان کرد: توسعه برق‌رسانی در عرصه‌های نخیلات شهرستان دشتستان باعث می‌شود تا هم شاهد رشد اقتصادی باشیم و هم رفاه و معیشت مردم این منطقه بهبود خواهد یافت.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: