امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=3098

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

دولت گامی جدی در کاهش فشار بر مردم بردارد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: امروز دولت می‌تواند با طرح های ویژه حمایتی فشار را از دوش مردم بکاهد.

دکتر ابراهیم رضایی با بیان اینکه به رویکرد تعاملی بین دولت و مردم نیازمندیم، افزود: امروز دولت می‌تواند با طرح های ویژه حمایتی فشار را از دوش مردم بکاهد با شناختی که از دولتمردان داریم با نگاه ویژه به حمایت از اقشار ضعیف اعتقاد دارند و باید گامی جدی در کاهش فشار بر مردم بردارند.

رضایی اظهار کرد: ما با یک شرایط ویژه و خاص مواجه هستیم از یک طرف دولت با مشکلات عدیده داخلی و خارجی مواجه بوده و برای برطرف کردن این مشکلات نیازمند کمک های مردمی و حمایت آنهاست و از سوی دیگر مشکلات موجود اقتصادی عرصه را بر مردم تنگ کرده که به نگاه جدی و حمایتی دولت به مردم و معیشت آنان نیاز است.

وی خاطر نشان کرد: در چنین شرایطی ما نیازمند یک رویکرد تعاملی بین دولت و مردم هستیم. مردم شرایط ویژه دولت را درک کنند و در جراحی اقتصادی با دولت همراه باشند دولت هم بداند که در این شرایط ویژه باید به مردم کمک کرد که فشار موجود بر روی آنها کاسته شود.

نماینده دشستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ضد انقلاب و دشمن خارجی سعی دارد با استفاده از فشار های روانی و رسانه‌ای، مشکلات و کاستی های موجود داخلی را به عنوان محلی برای تسویه حساب سیاسی با نظام قرار دهد.

رضایی تصریح کرد: بر این اساس همانگونه که مردم در بزنگاه‌های انقلاب نشان داده اند باید به طور کامل وضعیت و نقشه دشمن را بفهمند و مانع از تحقق آن شوند و اجازه ندهند کسانی که بدخواه انقلاب و نظام و مردم هستند به اهداف و نتایج خود که چندپارگی ملت و میهن است، برسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دولت می‌تواند با طرح های ویژه حمایتی فشار را از دوش مردم بکاهد با شناختی که از دولتمردان داریم با نگاه ویژه به حمایت از اقشار ضعیف اعتقاد دارند و باید گامی جدی در کاهش فشار بر مردم بردارند.

منبع خبر: ایسنا

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: