امروز: پنج‌شنبه - 10 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=3724

دکتر رضایی: حل مشکل بیکاری در دشتستان نیازمند سرمایه‌گذاری در این شهرستان است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکل بیکاری و توسعه اشتغال در دشتستان نیازمند تقویت سرمایه‌گذاری در درون این شهرستان است.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست کمیته سرمایه‌گذاری شهرستان دشتستان اظهار داشت: مساله بیکاری از مهمترین موضوعات در جامعه است و راهکار رفع بیکاری در دشتستان سرمایه‌گذاری در داخل شهرستان است.

رضایی اظهار کرد: باید موقعیت شغلی را در داخل شهرستان ایجاد کنیم و این موضوع مستلزم توسعه سرمایه‌گذاری است که باید متناسب با داشته‌های خودمان که از مهمترین داشته‌ها کشاورزی است، حرکت کنیم.

وی توسعه شهرک‌های صنعتی و ایجاد نواحی جدید صنعتی در بخش‌های مختلف شهرستان را ضروری دانست و اضافه کرد: حمایت لازم را خواهیم داشت و مجموعه مدیریت استان هم همکاری لازم را در این زمینه خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  خواستار حمایت از سرمایه‌گذاران در دشتستان شد و خاطرنشان کرد: بزرگترین کاری که سرمایه‌گذاری در شهرستان انجام می‌دهد ایجاد اشتغال است که باید تا جایی که امکان دارد برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران در شهرستان اقدامات اساسی انجام شود.

رضایی توجه به ظرفیت‌های بر زمین‌مانده شهرستان را ضروری دانست و بیان کرد: ظرفیت‌هایی مثل کاروان‌سراها در برازجان، دالکی و دیگر نقاط می‌تواند محل خوبی برای توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری باشد.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران باید از کارگران ایرانی در کسب و کار خود استفاده کنند، تصریح کرد: باید نظارت شود که نیروی کار بومی شهرستان در این صنایع و کسب و کارها استفاده شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه ظرفیت‌ها را برای حمایت از سرمایه‌گذاران در استان به کار خواهیم گرفت تا شاهد پیشبرد امور باشیم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: