امروز: جمعه - 4 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=3537

دکتر رضایی:

تعیین تکلیف اسناد اراضی مسکونی مردم آب‌پخش در حال پیگیری است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین تکلیف اسناد اراضی مسکونی شهر آب‌پخش با حمایت مسئولان استان و شهرستان و همراهی مردم این شهر در حال پیگیری است.

دکتر ابراهیم رضایی در آیین بهره‌برداری از طرح های برق‌رسانی در آب‌پخش با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: در سال گذشته مسائل و مشکلاتی در حوزه برق وجود داشت که در دولت سیزدهم شاهد اقدامات خوبی هستیم و با وجود تحریم و بدهی و…، امسال خاموشی برنامه‌ریزی‌شده را نداشتیم.

رضایی اظهار کرد: صنعت هم امسال به خاطر برنامه‌ای که در مورد خاموشی‌ها به آنها ارائه شده راضی‌تر بودند. تولید به طور مستقیم با معیشت مردم سر و کار دارد و باید کاری کنیم که برق صنایع در تابستان و گاز آنها در زمستان قطع نشود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه در دولت و مجلس اتفاق نظر دارند که وزیر نیرو عملکرد بسیار خوبی را داشته و کارهای خوبی در این دوره انجام شده است.

رضایی اضافه کرد: در تابستان داغ امسال خدمات گسترده‌ای از این دستگاه خدوم دیدیم. بدهی‌های برق به بخش خصوصی و کمبود تولید برق پابرجاست ولی کارهایی نظیر اورهال تأسیسات صورت گرفت و نیروگاه‌ها در مدار فعالیت قرار داشتند و فرهنگ‌سازی خوبی شد تا خاموشی نداشته باشیم و تابستان آرامی را در زمینه برق داشته باشیم.

وی به مسائل و مشکلات مردم آب‌پخش اشاره کرد و افزود: مردم و کشاورزان این منطقه تشنه هستند و انتظار داریم با تکمیل طرح‌ها مساله آب حل شود.

رضایی تاکید کرد: استاندار بوشهر و فرماندار دشتستان هم در جریان مساله تعیین تکلیف اسناد اراضی مردم آب‌پخش پیگیر هستند و پیگیری‌ها با همراهی مردم به جاهای خوبی رسیده که امیدواریم به سرانجام برسد مردم مالک هستند و باید به حق خود برسند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: