امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=4066

ابراهیم رضایی نماینده دشتستان:

آمریکایی‌ها رویکرد عمل گرایانه اتخاذ کنند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکایی‌ها باید از رویکرد سیاسی خود عقب‌نشینی کرده و یک رویکرد عمل گرایانه اتخاذ کنند.

دکتر ابراهیم رضایی در واکنش به اظهارات اخیر رابرت مالی، دیپلمات ارشد ایالات متحده آمریکا و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مبنی بر اینکه مذاکرات احیای برجام دیگر در دستور کار واشنگتن قرار ندارد و تمرکزی هم روی آن نیست، اظهار داشت: در شرایط فعلی آمریکایی‌ها نگاهشان معطوف به برگزاری انتخابات است و به نوعی ادامه مذاکرات را به برگزاری انتخابات و نتیجه آن مربوط کرده‌اند.

رضایی بیان کرد: از سوی دیگر آمریکایی‌ها با نیم نگاهی به اغتشاشات اخیر به خیال باطل خود احساس می‌کردند می‌توانند با دامن زدن به اختلافات اخیر، از ایرانِ در موضع ضعف در میز مذاکره امتیاز بگیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خاموش شدن اغتشاشات در کشورمان نشان داد که نگاه آن‌ها کاملاً اشتباه است و باید رویکرد خود را اصلاح کنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولتمردان بایدن نشان داده‌اند که جرأت و جسارت تصمیم‌گیری را ندارند و همین نداشتن جرأت و جسارت تصمیم‌گیری باعث شده است که بخواهند جمهوری اسلامی را مقصر در به نتیجه نرسیدن مذاکرات جلوه دهند.

رضایی تاکید کرد: آمریکایی‌ها باید از رویکرد سیاسی خود عقب‌نشینی کرده و یک رویکرد عمل گرایانه اتخاذ کنند.

منبع خبر: مهر

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: