امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=16876

دکتر رضایی: ملتِ قهرمانِ ایران، پیروز واقعی انتخابات ۱۱ اسفندماه است

نماینده دشتستان و منتخب مردم دشتستان در دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در انتخابات 11 اسفند قدردانی کرد.
متن پیام ابراهیم رضایی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم ایران اسلامی با وجود همه گلایه‌ها و نیز خباثت‌های دشمنان، در لبیک به ندای رهبر حکیم انقلاب بار دیگر با حضور باشکوه خود در انتخابات مجلس و خبرگان حماسه‌ای به‌یادماندنی خلق کردند؛ بی‌شک ملتِ قهرمانِ ایران، پیروز واقعی انتخابات ۱۱ اسفندماه است.
به رسم ادب از اعتماد مجدد و معنادار مردم شریف دشتستان به فرزند کوچک خود تشکر می‌کنم و خاضعانه در مقابل عظمت این مردم بزرگ سر تعظیم فرود می‌آورم. لازم است که از همه دست‌اندرکاران، مجریان، ناظران و تامین‌کنندگان امنیت انتخابات و نیز کاندیداهایی که باعث ایجاد شور سیاسی شدند، تقدیر کنم. از همه عزیزانی که در این ایام و ماه‌ها بصورت خودجوش از حقیر حمایت کرده و نیز از همه گروه‌های سیاسی و اجتماعی، نیروهای انقلاب، اقوام و طوایف، عشایر غیور و عموم مردم بخش‌ها، شهرها و روستاهای دشتستان و آحاد برادران و خواهرانی که برای افزایش مشارکت و پیروزی خدمتگزار کوچک مردم تلاش کردند، کمال سپاس و امتنان را دارم.
 حضور حماسی مردم باری سنگین بر دوش همه مسئولان گذاشت. رسالت مجلس دوازدهم در حوزه تقنین و نظارت، رسالتی بس عظیم است. تحول برای پیشرفت استان و اداره آن با اولویت قراردادن مطالبات مردم و رسیدگی به مشکلات ایشان، امری ضروری و حیاتی است. مردم گلایه‌مندند و انتظار دارند که تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها در خدمت منافع ملی و مصالح ملت باشد. کارهای برزمین‌مانده و ناتمام بسیاری در حوزه‌های مختلف داریم که باید با همت و همدلی به سامان برسد و این مهم نیازمند عبور از خودخواهی‌ها و انحصارطلبی‌هاست، از این فرصت باید برای افزایش امید در جامعه با خدمت واقعی به مردم و حل مشکلات ایشان بهره جست.
 بی‌تردید در چهار سال آینده مسیر شفافیت، مبارزه با فساد و دفاع از حقوق مردم در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی به دور از خط‌کشی‌ها و جناح‌بندی‌ها ادامه خواهد داشت. به عنوان فرزندِ کوچکِ دشتستانِ بزرگ عهد می‌بندم که جز رضای باری‌تعالی، منافع ملی و مصالح مردم پیشه نگیرم. رای مجدد شما، عزم حقیر را برای خدمت، توسعه شفافیت و مبارزه با فساد بیشتر کرد، از همه نخبگان، فرهیختگان و صاحب‌نظران استان و دشتستان دعوت می‌کنم که این حقیر را در ارائه خدمات بهتر و اتخاذ تصمیمات جامع‌تر با تشکیل و توسعه حلقه‌های میانی کارشناسی یاری کنند.
عزت و سربلندی ملت ایران را از خداوند منان مسئلت می‌دارم. فرزند کوچک دشتستان بزرگ، نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس یازدهم و منتخب مردم در دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی ابراهیم رضایی

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: