امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=3812

در تذکر شفاهی در صحن مجلس؛

دکتر رضایی: تلاش دشمن برای سوریه سازی از ایران ناکام خواهد ماند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بی تردید تلاش دشمنان برای سوریه سازی از ایران با هوشیاری و بصیرت مردم ایران ناکام خواهد ماند.

دکتر ابراهیم رضایی در تذکری شفاهی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اغتشاشات اخیر فتنه گران در برخی نقاط کشور را محکوم می کنیم و ضمن قدردانی از نیروهای امنیتی، انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خواستار برخورد با صحنه گردانان و عوامل اصلی این آشوب ها و اغتشاشات در داخل و خارج کشور هستیم.

وی اظهار کرد: آن هایی که تا دیروز اقدام به تحریم ظالمانه مردم ایران اعم از تحریم دارو، ماسک و واکسن کرده بودند امروز اقدام به ایجاد اغتشاش و آشوب در داخل کشور کرده اند. بی تردید تلاش دشمنان برای سوریه سازی از ایران با هوشیاری و بصیرت مردم ایران ناکام خواهد ماند و روسیاهی به زغال می ماند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این روزها از پتروشیمی مهر خبرهای ناگواری به گوش می رسد که نشان می دهد هزاران میلیارد تومان از اموال متعلق به ملت ایران تعیین تکلیف نشده و اخبار نگران کننده ای از تخلف گسترده سهامدار خارجی آن به گوش می رسد. از رئیس قوه قضائیه درخواست می کنیم که با ورود انقلابی به این پرونده، مانع حیف و میل بیت المال شوند.

رضایی تاکید کرد: متاسفانه اغلب مصوبات سفر سال گذشته دولت به استان بوشهر اجرایی نشده است. انتظار داریم اگر وعده ای به مردم داده می شود، به آن عمل شود. همچنین علی رغم گذشت دو ماه از بارندگی های اخیر، خسارات کشاورزان استان بوشهر و شهرستان دشتستان جبران نشده است. انتظار داریم دولت به وعده هایی که به کشاورزان داده است عمل کند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: