امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=16481

دکتر رضایی در تذکری در صحن علنی مجلس؛

دولت به فریاد کشاورزان دشتستان برسد/ مردم بی‌پناه هستند/ انتقاد از بی‌توجهی دولت به خرمای دشتستان

 نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به باقی ماندن هزاران تن خرما در انبارها، گفت: انتظار می‌رود دولت به فریاد این مردم بی‌پناه برسد.

دکتر ابراهیم رضایی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری با انتقاد از دولت اظهار داشت: متاسفانه دولت نسبت به مطالبات مردم بی‌توجه است. هزاران تن از خرمای مردم دشتستان و استان بوشهر از سال گذشته در انبارها و سردخانه‌ها باقی مانده است و هیچ فریادرسی هم نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اضافه کرد: به هر دستگاهی مراجعه کردیم و سراغ هر مسئولی رفتیم اما کاری نکردند و مشکل مردم همچنان حل نشده است. گناه این کشاورزان چیست؟ این کشاورزان هم زندگی دارند و زندگی آنها خرج دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: برخی مسئولان هر روز مصاحبه می‌کنند که درآمد کشور چنین است و چنان است، هر روز می‌گویند ما نفت می‌فروشیم و درآمد کشور افزایش یافته است. اگر اینطور است چرا مطالبات کشاورزان را نمی‌دهید و مسئله آنها را حل نمی‌کنید.

وی خطاب به دولت تصریح کرد: چرا بعد از سال‌ها مطالبات گندم‌کاران، پول بازنشستگان و فرهنگیان را پرداخت نمی‌کنید؟

رضایی اضافه کرد: شما که بلدید مجلس را دور بزنید و هر چیزی را به سران قوا ببرید، این مسئله کشاورزان و گندم‌کاران و بازنشستگان را هم ببرید به جلسه سران قوا و مشکل مردم را حل کنید. متاسفانه مردم ما بی‌پناه هستند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: