امروز: چهارشنبه - 9 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=10594

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

دسترسی مردم بوشکان به خدمات تسهیل شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: باید با استقرار دستگاه‌های دولتی و قضایی، دسترسی مردم بوشکان به خدمات تسهیل شود.

دکتر ابراهیم رضایی در مراسم افتتاح دادگاه بوشکان با تقدیر از خدمات رئیس کل جدید دادگستری استان بوشهر افزود: دستگاه قضایی مظلوم است و بسیاری از مردم از خدمات گسترده آنها و برخی مشکلات آنها اطلاع کافی ندارند.

رضایی با بیان اینکه قوه قضائیه کارهای بزرگی انجام داده است، خاطرنشان کرد: امروز قوه قضائیه به بلوغ رسیده و شاهد ارتقای تشخیص و عملکرد در این دستگاه هستیم و عقلانیت در دستگاه قضایی رشد کرده است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ راه‌اندازی دادگاه بخش بوشکان را یک ضرورت دانست و اظهار داشت: برخی از نقاط این منطقه تا مرکز شهرستان حدود دو ساعت فاصله دارد و راه‌اندازی این دادگاه نیاز به مراجعه به مرکز شهرستان را کاهش داده و یا حذف می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید امکانات و دستگاه‌های مختلف در منطقه بوشکان راه‌اندازی شود، خاطر نشان کرد: باید با استقرار دستگاه‌های خدمات‌رسانی دسترسی مردم بوشکان به خدمات دولتی تسهیل شود.

رئیس کمیته جنگ نرم از پیگیری برای راه‌اندازی سه پاسگاه انتظامی جدید در شهرستان دشتستان خبر داد و تاکید کرد: باید ساختمان مورد نیاز برای دادگاه بوشکان ایجاد شود و در این مورد همه وظیفه داریم.

رضایی با اشاره به اینکه بخش ارم دشتستان نیز نیازمند استقرار دادگاه است، تصریح کرد: باید تلاش کنیم که دسترسی مردم همه بخش‌ها به خدمات افزایش یابد.

مراسم افتتاح دادگاه عمومی بخش بوشکان با حضور نماینده دشتستان در مجلس، رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر، مسئولان قضائی دشتستان، فرماندار دشتستان و امام جمعه و بخشدار و سایر مسئولان برگزار شد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: