امروز: دوشنبه - 31 اردیبهشت 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6258

روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان:

در دو ماه اخیر تعداد ۱۸۴ تذکر و سوال توسط دکتر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان از اعضای دولت/ ارائه ۶۸ پیشنهاد برای بودجه ۱۴۰۰

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی طی دو ماه گذشته ۷۹ سوال و ۱۰۵ تذکر نسبت به اعضای دولت داشته و ۶۸ پیشنهاد نیز برای بودجه ۱۴۰۰ ارائه کرده است.

دکتر ابراهیم رضایی در ارتباط مستقیم اینستاگرامی با مردم به گزارش عملکرد دو ماه گذشته خود پرداخت و اظهار داشت: طی دو ماه گذشته ۷۹ سوال راجع به مسائلی ملی، استانی و شهرستانی از اعضای دولت پرسیدیم که بنده یا طراح آن سوال بوده‌ام و یا اینکه یکی از امضاءکنندگان آن بوده‌ام.

وی به تشریح برخی از این سوالات پرداخت و بیان کرد: این سوالات ناظر به مشکلات و نیازهایی بوده که مردم ما با آن درگیر هستند و تلاش کردیم مسئولان را وادار به پاسخگویی و رفع مشکل کنیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: طی این مدت ۱۰۵ تذکر را نیز به اعضای هیئت دولت از جمله رئیس جمهور، معاونین رئیس جمهور و همچنین وزرا ارائه کردیم.

وی از ارائه ۶۸ پیشنهاد با موضوع بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: این پیشنهادها در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد و امیدواریم با اصلاحاتی که دولت انجام داده و اصلاحاتی که در مجلس در حال انجام است، یک بودجه مردمی مصوب و اجرا شود.

رضایی خاطرنشان کرد: طی دو ماه گذشته به همه بخش‌های شهرستان دشتستان سفر کردیم و در بازدید از شهرها و روستاها ضمن بررسی مشکلات و نیازها، دیدارهایی با مردم و مسئولان محلی در این مناطق داشتیم.

? وی ادامه داد: همچنین دیدارهایی را با برخی از وزرا و رؤسای سازمان‌ها در سطح ملی داشتیم که مسائل مهم شهرستان از جمله بزرگراه‌ها، سد دالکی، بیمارستان‌های ۱۷ شهریور و شبانکاره، کارخانه سیمان، آثار باستانی و مناطق گردشگری شهرستان، طرح‌های سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات، مسائل آب و خرما و کشاورزی، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی، مسائل سرمایه گذاری، بودجه شهرستان و استان، پیگیری جبران خسارات سیل وحدتیه، مشکلات شهرداری‌ها، گرانی و کمبود کالاهای اساسی و سیمان، مشکلات تولیدکنندگان، راه‌های فرعی و… دنبال و پیگیری شد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: