امروز: دوشنبه - 31 اردیبهشت 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6208

دکتر ابراهیم رضایی نماینده دشتستان:

خودم را نماینده مستضعفان می‌دانم/ لزوم استفاده از ظرفیت‌های مردمی

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودم را نماینده مستضعفان می‌دانم، گفت: ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکلات مردم استفاده شود.

ابراهیم رضایی ظهر پنجشنبه در دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان و کارکنان کمیته امداد شش حوزه شهرستان دشتستان اظهار داشت: خودم را نماینده قشر مستضعف جامعه می‌دانم و تمام توانم را می‌گذارم تا در راستای حمایت بیشتر از این قشر محروم در مجلس گام‌هایی برداشته شود.

رضایی در ادامه با بیان اینکه من خودم را نماینده مستضعفین میدانم گفت: هر جایی می‌روم بخشی از ذهنم در گیر مسائل و مشکلات نیازمندان به ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است.

وی افزود: به همین دلیل اولین برنامه‌های دیدار مردمی خودم را از مناطق محروم و کم برخوردار شروع کردم و امیدوارم خداوند کمک کند در این چهار سال به همراه نهادهای حمایتی مثل کمیته امداد برای این ولی نعمتان کارهای مفید و مؤثری انجام دهیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات روز افزون اقتصادی که گریبانگیر کشور شده است گفت: این مشکلات اقتصادی قشر فقیر جامعه را بیش از پیش متحمل فشارهای معیشتی و اجتماعی می‌کند که دولت و مجلس و حتی خود مردم برای این معضل باید چاره اندیشی کنند.

رضایی اظهار داشت: تنها راهی که ما بتوانیم مشکلات ضروری قشر محروم را برطرف سازیم استفاده از همه ظرفیت‌ها است و در این بین بهترین راه این است که با مردم مشکلات مردم را حل کنیم.

وی خاطر نشان کرد: تاریخ انقلاب و دفاع مقدس به خوبی نشان داده است که هر گاه مردم در صحنه‌های حساس حضور پیدا کردند موفق عمل کردیم و مشکلات را برطرف کردیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نمونه‌ای از ظرفیت‌های مهم و بدون هزینه مردمی را گروه‌های جهادی عنوان کرد و گفت: این گروه‌های جهادی متشکل از جوانان مؤمن، دلسوز، مردمی و انقلابی همیشه آماده خدمتگزاری بی منت به مردم هستند و الحمدالله در شهرستان دشتستان هم این گروه‌های جهادی سازماندهی شدند و هر لحظه و در هر جا آماده خدمتگزاری در هر نوع فعالیتی هستند.

رضایی خود را خدمتگزار و سرباز مردم و خصوصاً قشر مستضعف در مجلس شورای اسلامی معرفی کرد و اظهار داشت: با تمام توان برای حل مشکلات مردم چانه زنی خواهم کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از امداد گران کمیته امداد گفت: کار شما به واسطه اینکه ذهن و روانتان از نزدیک در گیر مسائل و مشکلات مردم است ارزشمند است و زحمت‌هایی که می‌کشید فراتر از یک وظیفه اداری است.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: