امروز: جمعه - 4 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=16902

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

حمله صهیونیست ها از سر توانمندی نیست بلکه عاجزانه است

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست تاکید کرد: حمله صهیونیست ها از سر توانمندی نیست بلکه عاجزانه است پیش دستانه هم نیست بلکه واکنشی است از خفت وارد شده به آنها از اکتبر تا به امروز.

دکتر ابراهیم رضایی در واکنش به اقدام جنایتکارانه رژیم جعلی صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه در حساب کاربری خود در ایکس نوشت: اعراب مثلی دارند که غریق یتشبث بکل حشیش غریق به هر شاخه خشکیده چنگ می زند.

رضایی افزود: حمله صهیونیست ها از سر توانمندی نیست بلکه عاجزانه است پیش دستانه هم نیست بلکه واکنشی است از خفت وارد شده به آنها از اکتبر تا به امروز.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: نتانیاهو به هر ریسمانی چنگ می زند تا زنده بماند اما نخواهد ماند.

در پی شکست‌های ترمیم ناپذیر رژیم صهیونیستی مقابل مقاومت فلسطین و ایستادگی مردم غزه و سرشکستگی مقابل اراده پولادین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی منطقه، عصر دوشنبه ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ هواپیماهای این رژیم جعلی در جنایتی جدید ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد که بر اثر این جنایت سرداران رشید مدافع حرم «سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی» و «سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی» از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و پنج نفر از افسران همراه آنان به فیض شهادت نائل آمدند.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: