امروز: دوشنبه - 31 اردیبهشت 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6290

نماینده دشتستان:

باید فرهنگ کار و تلاش جهادی در کشور توسعه یابد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید فرهنگ کار و تلاش جهادی که یکی از مصادیق آن فعالیت‌های جهاد دانشگاهی است در کشور توسعه یابد.

دکتر ابراهیم رضایی افزود: جهاد دانشگاهی منشاء خدمات بسیار خوبی در سطح کشور بوده است و از زمان تاسیس و راه‌اندازی تاکنون توانسته خدمات بی نظیری را به مردم در زمینه‌های مختلف ارائه کند.

رضایی اظهار داشت: همواره شاهد پیشرفت جهاد دانشگاهی در زمینه‌های مختلف هستیم و این پیشرفت سرعت بیشتری را به خود گرفته و در زمینه‌های باعث خودکفایی کشور شده است.

وی خاطر نشان کرد: در استان بوشهر نیز از ابتدای تاسیس جهاد دانشگاهی، مردم استان از خدمات آن بهره‌مند شده‌اند و ظرفیت‌های خوب این نهاد علمی و دانشگاهی در حال شکوفایی در مسیر خدمت رسانی است.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در شرایطی که کشور ما با تحریم‌های شدیدی روبه‌رو بوده است نهادهایی همچون جهاد دانشگاهی نقشی مهم و اساسی در خودکفایی کشور در زمینه‌های مختلف دارند. با تلاش‌های این نهاد انقلابی برخی از نیازهای کشور تامین شده و روز به روز شاهد افزایش محصولات تولیدی در این حوزه هستیم که زمینه رفع نیازهای کشور را فراهم کرده است.

رضایی با اشاره به اینکه برخورداری از نیروهای جهادی توانمند نیاز امروز کشور است، تصریح کرد: بی شک نیروی انسانی توانمند را می‌توانیم از مهمترین فاکتورها برای دستیابی به توسعه پایدار در هر جامعه‌ای عنوان کنیم.

وی ادامه داد: در هر جایی که توانستیم جهادی کار کنیم به نتایج خوبی رسیده‌ایم و باید فرهنگ کار و تلاش جهادی که یکی از مصادیق آن فعالیت‌های جهاد دانشگاهی است، کشور توسعه یابد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش ما استفاده از توان و ظرفیت همه نهادها برای خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به مردم است و قطعا نگاه ویژه‌ای به توان و ظرفیت جهاد دانشگاهی داریم.

رضایی افزود: جهاد دانشگاهی هم در شناسایی وضعیت موجود و هم در ارائه راهکار و برنامه برای حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه می‌تواند نقش مهمی داشته باشد و ما هم در کنار این نهاد دانشگاهی، جهادی و انقلابی خواهیم بود.

منبع خبر: ایسنا

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: