امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=3149

نماینده دشتستان:

توسعه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی متناسب با نیازهای دشتستان مورد نیاز است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در شهرستان دشتستان و طراحی برنامه‌ها متناسب با نیازهای این شهرستان مورد نیاز است.

دکتر ابراهیم رضایی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از نهادهای پیشتاز در حوزه علمی و آموزشی نقشی اساسی و تاثیرگذار در زمینه تحقق شعار سال یعنی تولید، پشتیبانی و مانع زدایی بر عهده دارد که در این راستا حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه که مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است باید بیش از پیش مد نظر قرار گیرد.

رضایی خاطر نشان کرد: برای تحقق شعار سال که نیاز اساسی کشور نیز محسوب می‌شود، همه دستگاه‌ها باید پای کار باشند و از همه ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده شود.

وی تاکید کرد: جهاد دانشگاهی از دیرباز در حوزه حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه نقشی اساسی و مهم داشته و در این برهه حساس و اثرگذار نیز می‌تواند به خوبی نقش‌آفرینی کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تعامل و همکاری و همراهی با نهادهای انقلابی همچون جهاد دانشگاهی که در زمینه فعالیت‌های دانشگاهی با رویکردی جهادی نقش‌آفرینی می‌کنند بسیار مهم است و همه ما باید در این زمینه همراه با هم تلاش کنیم. اکنون تعامل و همراهی بسیار خوبی در این زمینه شاهد هستیم که باید این روند و رویکرد ادامه یافته و تقویت شود.

رضایی بیان کرد: در سال‌های اخیر شاهد تنوع بیشتر و بهتر فعالیت‌های جهاد دانشگاهی چه در سطح ملی و چه در استان بوشهر هستیم که رویکرد بسیار خوبی است و انتظار می‌رود این خدمات متناسب با نیازهای استان تنظیم و ارائه شود.

وی خاطر نشان کرد: توسعه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در شهرستان دشتستان و طراحی برنامه‌ها متناسب با نیازهای این شهرستان مورد نیاز است.

منبع خبر: ایسنا

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: