امروز: پنج‌شنبه - 10 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=2221

در دیدار وزیر نفت:

نماینده دشتستان: تبدیل وضعیت ایثارگران، نیروهای قراردادی و شرکتی باید محقق شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: استخدام نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، تبدیل وضعیت ایثارگران و نیز نیروهای قراردادی، شرکتی، پیمانکاری، ارکان ثالث باید محقق شود.
دکتر ابراهیم رضایی در دیدار با وزیر نفت بر لزوم ایفای مسئولیت اجتماعی صنعت نفت در استان بوشهر تاکید کرد و افزود: استخدام نیروهای بومی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، تبدیل وضعیت ایثارگران و نیز نیروهای قراردادی، شرکتی، پیمانکاری، ارکان ثالث و… در وزارت نفت، رسیدگی به مشکلات کارگران و کارکنان صنایع مستقر در پارس جنوبی، استفاده از مدیران بومی در وزارت نفت، بهره گیری از ظرفیت های استان بوشهر در توسعه و تجهیز صنایع نفت و گاز، رسیدگی به اهالی میزبان پارس جنوبی، پاسخگو شدن وزارت نفت نسبت به مطالبات مردم دشتستان و وحدتیه، کمک نفت به اتمام طرحهای عمرانی، درمانی، آموزشی و ورزشی و… از جمله مواری است که باید محقق شود.
همچنین در این دیدار موحدی مدیرکل آموزش و پرورش استان و ارشدی رییس شورای اسلامی شهر وحدتیه مطالبات حوزه مسئولیت خود را بیان کردند.
در انتها جواد اوجی وزیر نفت نیز با اشاره به اهمیت و جایگاه استان بوشهر و مسئولیت صنعت نفت نسبت به آن، بر رسیدگی ویژه به مسائل مذکور تاکید کرد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: