امروز: پنج‌شنبه - 10 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6296

نماینمده دشتستان بر خرید تضمینی خرما تاکید کرد

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی از وعده وزیر جهاد کشاورزی برای سفر به دشتستان و حمایت ویژه از خرما خبر داد.

دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی از وعده وزیر جهاد کشاورزی برای سفر به دشتستان و حمایت ویژه از خرما خبر داد.

رضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای فعالیت خود به عنوان نماینده دشتستان، رفع مشکلات کشاورزان و بهبود وضعیت خرما را به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی در دستور کار داشته‌ایم و هیچ مقطعی نبوده که از پیگیری در این زمینه غافل باشیم.

وی اضافه کرد: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته، همچنان بازار خرما با چالش‌های جدی روبرو است و قیمت خرمای دشتستان موجب نارضایتی شدید کشاورزان شده چرا که قیمت خرید خرما از کشاورزان تناسبی با هزینه‌های تمام شده و زحمات کشاورزان ندارد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در راستای بهبود بازار خرمای دشتستان پیگیری‌های مستمری داریم و امروز هم در گفت‌وگویی که با وزیر جهاد کشاورزی داشتم بر این موضوع تاکید کردم.

وی اضافه کرد: در گفت‌وگو با وزیر جهاد کشاورزی خواسته کشاورزان دشتستانی مبنی بر خرید تضمینی خرما از سوی دولت و تعیین حداقل قیمت ۱۲ هزار تومان برای هر کیلوگرم خرمای کبکاب را عنوان و مورد تاکید قرار دادیم.

رضایی خاطرنشان کرد: آقای ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی نیز ضمن تاکید بر جلب رضایت کشاورزان دشتستان، وعده دادند که این موضوع را به صورت ویژه پیگیری کنند و حمایت ویژه‌ای از خرمای دشتستان داشته باشند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از وزیر جهاد کشاورزی خواستم تا با حضور در دشتتسان از نزدیک مشکل کشاورزان را مشاهده کند تا انشالله تصمیمی درخور و شایسته برای این موضوع اتخاذ شود.

وی افزود: وزیر جهاد کشاورزی دعوت ما را پذیرفته و امیدواریم در سریع‌ترین زمان شاهد تحقق سفر آقای ساداتی نژاد به استان و بررسی مسائل و مشکلات نخلداران و کشاورزان باشیم.

رضایی تصریح کرد: خرید تضمینی خرما و حمایت دولت یکی از مهمترین راهکارهای رفع مشکلات و چالش‌های حوزه نخل و خرما است و انتظار می‌رود دولت در این زمینه همراهی لازم را داشته باشد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: