امروز: دوشنبه - 7 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6312

در جمع اهالی آب‌پخش؛

نماینده دشتستان: برخی نمایندگان استان در انتصابات دخالت می‌کنند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چه در سطح ملی و چه در سطح استانی با هیچ مدیر و مسئولی تعارف ندارم، گفت: به احدی قول پست و مسئولیت نداده‌ام.

دکتر ابراهیم رضایی در جمع اهالی آب‌پخش با قدردانی از اعتماد مردم این بخش، اظهار داشت: چه در استان و چه در سطح ملی با هیچ مدیری تعارف نداریم و هر جا دیدیم که مسئولی ضعیف است تذکر می‌دهیم و حق مردم را مطالبه می‌کنیم.

یکی از حضار از نماینده دشتستان پرسید که آیا صحت دارد که نمایندگان استان در انتصابات دخالت می‌کنند و چرا چنین می‌کنند، رضایی در پاسخ گفت: متاسفانه برخی نمایندگان استان در انتصابات دخالت می‌کنند، طبق قانون و بر اساس بیانات صریح رهبر معظم انقلاب نمایندگان حق دخالت در عزل و نصب‌ها را ندارند و ما هم ضمن اینکه دخالتی نداریم، از دیگر نمایندگان هم انتظار داریم دخالتی نداشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه دخالت نمایندگان در انتصاب‌ها خلاف قانون و غلط است، تاکید کرد: اگر جلوی این روند اشتباه گرفته نشود، ناچاریم که روزه سکوت بشکنیم و حقایق را به مردم بگوییم، برخی از همکاران ما حتی در مورد معاونین مدیران کل هم پیش از انتصاب شرط می‌کنند، این کارها حتماً غلط است و هزینه آن را مردم پرداخت می‌کنند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس ادامه داد: انتظار داریم مدیرانی لایق و شایسته منصوب شوند و هر جا ضعفی ببینیم تذکر می‌دهیم ولی مصداقی را برای گرفتن مسئولیت معرفی نمی‌کنیم.

رضایی گفت: به لطف و همراهی مردم، تاکنون به احدی قول پست و مسئولیت نداده‌ام اما حامی مدیران مردمی، خدوم، جهادی، انقلابی و کسانی هستیم که به صورت شبانه‌روزی برای خدمت به مردم تلاش کنند البته متاسفانه تاکنون نیروهای انقلابی نادیده گرفته شده‌اند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس با تاکید بر اینکه جایگاه دشتستان در مدیریت‌های کلان استان باید در نظر گرفته شود افزود: دشتستان دارای افراد نخبه، باتجربه، توانمند و متخصص انقلابی فراوانی است که باید به همین میزان و ظرفیت، جایگاه این شهرستان بزرگ در مدیریت‌ها دیده شود اما مع‌الاسف دشتستان تا کنون مظلوم واقع شده است و امیدواریم که جبران کنند.

رضایی با بیان اینکه بر سر منافع مردم با احدی تعارف نداریم اظهار داشت: انتظار داریم مسئولان اجرایی نیز در مقابل سهم‌خواهی نمایندگان و دیگران بایستند. مدیری که کارش را با امتیاز دادن آغاز کند، نمی‌تواند خادم خوبی برای مردم باشد. طبیعی است که وقتی مدیری بر اساس شایستگی و لیاقت انتخاب نشده باشد و بر مبنای رفاقت و سفارش افراد و باندها انتخاب شده باشد، کارآمدی لازم را نخواهد داشت و فردا هم نه به مردم بلکه به همان باندها پاسخگو خواهد بود.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: