امروز: یکشنبه - 6 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=6294

دکتر رضایی: با تخلف احتمالی در اوین برخورد قاطع شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با عوامل احتمالی تخلف یا جرم برخورد قاطع صورت بگیرد اما خلاف چند مامور را نباید به بدنه یک دستگاه خدوم تسری داد.

دکتر ابراهیم رضایی با ابراز تاسف از اتفاقاتی که در ندامتگاه اوین رخ داده بر ضرورت برخورد قاطع با عوامل تاکید کرد و گفت: بنده به عنوان خادم مردم دشتستان از تعدادی از زندان ها در حوزه انتخابیه و شهر تهران بازدید داشته ام با آنچه که رسانه های اجاره ای سعودی و تریبون های ملکه در لندن و آلبانی روایت می کنند، متفاوت است قضات و کارکنان قوه قضاییه در سخت ترین شرایط فعالیت می کنند و روا نیست که اینگونه مورد حمله قرار بگیرند.

رضایی در صحن علنی مجلس در تذکری با استناد به اصل ۲ قانون اساسی افزود: متاسفانه در روزهای گذشته فیلم ها و تصاویری از زندان اوین در رسانه های بیگانه منتشر شده که از بابت اجحافی که در حق برخی زندانیان صورت گرفته و هم از بابت اینکه دستمایه‌ای برای حمله به دستگاه قضایی و کارکنان شریف این دستگاه شده، مایه تاسف است.

وی افزود: باید با عوامل احتمالی تخلف یا جرم برخورد قاطع صورت بگیرد اما خلاف چند مامور را نباید به بدنه یک دستگاه خدوم که در این سال ها شاهد تحول و برخود قاطع با فساد در آن بوده ایم، تسری داد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ضمن قدردانی از دستور اخیر رئیس قوه قضاییه به دادستان کل برای بررسی سریع این موضوع درخواست داریم که با عوامل هرگونه خشونت و جرم برخورد قاطع صورت گیرد چرا که ویژگی شاخص جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه این بوده است که همیشه با فساد در درون خود برخورد کرده چه در ماجرای کهریزک و خاندان های پر مدعا.

 

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: