امروز: جمعه - 4 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=5266

نماینده دشتستان:

ایران یکی از پایه‌ها و ستون‌های اتحادیه بین المجالس اسلامی است

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اهمیت بالای حضور ایران در اتحادیه بین المجالس اسلامی ایران را یکی از پایه ها و ستون های این اجلاس دانست که در طراحی برنامه ها و محتوای آن نقش تاثیرگذاری دارد.

دکتر ابراهیم رضایی در حاشیه هفدهمین کنفرانس اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی که در کشور الجزایر برگزار می شود، در مورد اهمیت حضور جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس، گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از پایه ها و ستون های اتحادیه بین المجالس اسلامی است و در طراحی برنامه های اجلاس و محتوای آن نقش تاثیرگذاری دارد.

رضایی افزود: بی شک تا اراده جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی نباشد تصمیمات در این اجلاس یا به درستی گرفته نمی شود یا به نتیجه مطلوب نخواهد رسید؛ جمهوری اسلامی سال گذشته هم در این دوره از اجلاس نقش فعالی داشت و در حال حاضر هم در کمیته های مختلف این اجلاس از جمله سیاسی، اجرایی، زنان و اقلیت ها به صورت فعالانه حضور داشته و نظرات و مواضع خود را اعلام کرده است.

وی اظهار داشت: انتظار داریم در نتیجه این اجلاس گامی به جلو برای حل مشکلات اساسی جهان اسلام از جمله تفرقه موجود بین برخی کشورها و همین طور مساله فلسطین به عنوان مساله اول و همیشگی جهان اسلام برداشته شود و خروجی اجلاس، رفع مشکلات مسلمانان را در پی داشته باشد.

منبع خبر: خانه ملت

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: