امروز: پنج‌شنبه - 3 خرداد 1403

لینک کوتاه خبر:

https://dr-rezaei.com/?p=9595

نماینده دشتستان در نطق میان دستور:

امید مردم برای خرید خانه و خودرو کمرنگ تر شده است/ رئیس جمهور در فرماندهی اقتصادی دولت تجدید نظر کند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر این که رئیس جمهور در فرماندهی اقتصادی دولت تجدید نظر کند، فرماندهی فعلی در آزمون ارز ۱۴۰۱ مردود شد، گفت: امید مردم برای خرید خانه و خودرو کمرنگ تر شده است.

دکتر ابراهیم رضایی در نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان گفت: بر ارواح طیبه شهدا بالخص شهدای راه امنیت در سال ۱۴۰۱ درود می فرستم. از مقاومت شجاعانه ملت با بصیرت و بزرگ ایران اسلامی در جنگ کم نظیر فرهنگی، رسانه‌ای، اقتصادی، امنیتی و سیاسی دشمن تشکر می‌کنم و در برابر این ملت بزرگ سر تعظیم فرود می آورم.

رضایی تصریح کرد: توافق اخیر با عربستان را به فال نیک می‌گیریم، ان‌شاءالله آغازی برای پایان دخالت های عربستان در امور داخلی کشورهای منطقه و حمایت سعودی ها از جریانات تکفیری و تروریستی در منطقه و قتل عام بی گناهان در یمن و سایر نقاط باشد.

امید مردم برای خانه دار شدن و خرید خودرو کم رنگ تر شده است

وی افزود: از ملت بزرگ ایران بابت کوچکتر شدن سفره آنها در امسال به رغم وعده هایی که برای رونق و رفاه آنها داده شده بود، عذر خواهی می‌کنم. منهای یک اقلیت پر اشتها اکثریت ملت ایران در یک سال اخیر فقیر تر شده و قدرت خرید آنها کاهش پیدا کرده و امید آنها برای خانه دار شدن و خرید خودرو کم رنگ تر شده است. لذا از دولتمردان می‌خواهم تا دیر نشده فکری به حال مایحتاج مردم در شب عید و در ماه مبارک رمضان و کالاهای اساسی آنها کند تا وضعیت مردم از این بدتر نشود.

رییس جمهور در فرماندهی اقتصادی دولت تجدید نظر کند

عضو کمیسیون اصل ۹۰ تصریح کرد: بی ثباتی های ارزی و اقتصادی از یک سو حاصل توطئه خارجی و آمریکایی و فشار اقتصادی دشمن و از سوی دیگر حاصل بی عملی و ناکارآمدی مدیریت اقتصادی دولت است. به رئیس جمهور پیشنهاد می‌کنم که حتما در فرماندهی اقتصادی دولت تجدید نظر کند، فرماندهی فعلی در آزمون ارز ۱۴۰۱ مردود شد.

رضایی خاطر نشان کرد: قرار نبود که کارگزاران ناکارامد دولت روحانی بروند و یک مشت نور چشمی کارنابلد جای آنها بگیرند و همان خط ناکارآمدی را دنبال کنند رو در بایستی را کنار بگذارید برای ماه وزارت و صدارت این و آن اصالت ندارد بلکه خدمت به مردم و انقلاب اسلامی موضوعیت دارد.

قول ها، وعده ها و مصوبات سفر رییس جمهور به دشتستان به سرنوشت سفر اول مبتلا نشوند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: از رئیس جمهور و وزرای جهاد، آموزش و پروش، بهداشت و میراث فرهنگی به خاطر پذیرش دعوت بنده و سفر به دشتستان بزرگ تشکر می‌کنم. انتظار می رود قول ها، وعده ها و مصوبات عملیاتی و اجرایی شده و به سرنوشت سفر اول مبتلا نشوند.

رضایی عنوان کرد: در ماجرای مسمومیت دانش آموزان اگر چه سرمنشا اصلی آن به دسیسه دشمن بر می گردد اما با توجه به سابقه پر اشتباه وزیر کشور در اغتشاشات، او فرد مناسبی برای مدیریت این مسئله نیست، تا دیر نشده تدبیر کنید.

حالا که از کار کشاورزی مانع زدایی نمی کنید چرا مانع زدایی می کنید؟

نماینده مردم دشتستان در مجلس یازدهم با بیان اینکه محدودیت های صادرات خرما موجب نگرانی کشاورزان و فعالان این حوزه شده است، افزود: حالا که از کار کشاورزی مانع زدایی  نمی کنید، چرا مانع زایی می‌کنید؟ این چه مدیریت و تصمیم غیر کارشناسی است! دشمن همین جاست.  همین مدیرانی که با تصمیم‌های غیر کارشناسی کشاورز مظلوم را به خاک سیاه می نشانند، این چه ربطی به خارج دارد؟

رضایی اظهار داشت: علی رغم بارش های خوب در سال جاری همچنان نگران بی آبی استان بوشهر و دشتستان در سال آینده هستیم و متاسفانه  شرکت آبفای کشور به تعهدات خود عمل نکرده است تا دیر نشده کاری کنید.

چرا با غارت ثروت ملت بزرگ ایران توسط بیگانگان کاری صورت نگرفته است

نماینده مردم دشتستان در مجلس عنوان کرد: متاسفانه فساد در استان بوشهر بی داد می‌کند و علی رغم تذکر از پشت همین تریبون کاری صورت نگرفته است.  چرا علی رغم هشدار صریح سازمان بازرسی در خصوص فساد بزرگ پتروشیمی مهر با غارت ثروت ملت ایران توسط بیگانگان کاری صورت نگرفته است.

رضایی خاطر نشان کرد: جوانان ما نسبت به آزمون های پر شائبه و پر مسئله در شرکتهای حوزه پارس جنوبی و رانت و تبعیض آن اعتراض دارند و انتظار دارند که صدای اعتراض آنها شنیده شود. از خداوند بزرگ سالی پر از برکت و سربلندی و خبرهای خوب برای همه شما و ملت بزرگ ایران خواستارم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: